Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire "extrém" 4 gyerek?

Mennyire "extrém" 4 gyerek?

Figyelt kérdés
Még nem mertem elmesélni senkinek. Egy-két közeli barátunk tudja. Kicsit tartok tőle, hogy majd mindenhonnan dőlni fog a sok "bölcsesség" meg kötelező jelleggel akarnak sajnálni, hogy biztos nélkülözni kell meg nem bírok velük meg szegény férjem halálra dolgozza magát. Hogy lehet elébe menni az ilyen hülyeségeknek?
2015. júl. 30. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy bármilyen más, magánéletbe mászó kérdéseknek. Rövid válasz, aztán témaváltás. Vagy egy egyszerű "ne haragudj, de ez ránk tartozik csak".
2015. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bevállaltok egy negyediket vagy négyes ikrek jönnek?

Egy gyerek mellett meg mindig azzal csesztetnek h mikor jön a kistesó, és nyomatják h egy gyerek nem gyerek meg szegénynek milyen rossz egyedül stb....

Mindegy mennyit vállalsz, biztos lesz aki kivetnivalót talál benne:) Illetve pénztárcában turkálás is egy "jó" szokás, azt is megfogod kapni bármennyi gyerekkel.

2015. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő a 4.😀 fogalmaztam már érthetőbben is, bocsi. Gyógyszer mellett sikerült neki valahogy mégis befészkelnie magát, nekünk is barátkozni kell a helyzettel még. Ezért érzem kicsit sebezhetőnek a hangulatomat.
2015. júl. 30. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi a fogalmazásért de le kell sz*rni ki mit gondol. Senkinek semmi közé hozzá. Jól írták előttem, mindegy mennyit vállal egy pár, úgyis van aki úgy gondolja, hogy joga van beleszólni a másik dolgaiba.

Amúgy gratulálok hozzájuk! :)

2015. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már egész kislány koromban eldöntöttem,hogy négy gyereket szeretnék,mindenkinek elmeséltem és mindenkitől megkaptam,hogy bele fogok bolondulni és majd jól megbánom,ha tényleg annyit vállalok.4 gyönyörű csajszim van,nem vagyok megbolondulva és egy percig nem bántam meg őket:)Az ilyen "okos" emberekkel meg nem kell foglalkozni,majd esetleg akkor szólalhatnak meg,mikor ők is négyet nevelnek:)
2015. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy extrém lenne. Nekem 5 van, és nem szoktam beszólásokat kapni.
2015. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 gyerkov van.17,16,13,es egy 11 honapos. En megkaptam a beszolasokat. Lelkileg ki is csinaltak. Most vagyok terhes az 5.babaval. ami veletlenul becsuszott. szoval ne foglalkozz senkivel.
2015. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van akinek már a 3 gyerek is extrém. Nekem van ismerősöm akinek 4 gyereke van, engem annyira nem zaklat fel. Jótanácsok, beszólogatások biztos lesznek, igyekezzetek ne felvenni.
2015. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!