Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan még egy...

Miért mondják sokan még egy másfél-két éves kisgyerekre is, hogy baba?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom ezt, pedig szerintem az már rég nem a baba-kategória... Sőt, én már egy egy éves gyerekre se használom a babát... szerintem ők már kisgyerekek... De semmiképp se babák...

Nem kötekedni akarok, csak érdekel hogy mások mit gondolnak erről, hogy egyedül vagyok-e az álláspontommal :)


2010. márc. 7. 12:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 1,5 éves, de ha kérdést írok ki, akkor a babák témakörbe írom, nem a kisgyerekekbe, mert ott több ilyet láttam. Tudom a kérdés nem pontosan erre vonatkozott, csak nekem ez ugrott be.
2010. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Mi csak ketten a párommal egymás között(és ha neki szóluk itthon) Vanda babázzuk le.Máshol,másnak sosem mondjuk.16 hónapos a lányunk.
2010. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Igen,ez nekem is feltunt pedig az 1 ev feletti gyerekek mar nem babak hanem kisgyerekek.Nekem is furcsa pl.18 honapos babamnak ez es ez.

Epp a baratnomnek 20 honapos a kislanya az en kisfiam meg 8 honapos.Es annyira latszik a kulonbseg.A kisfiam meg tenyleg baba de a kislany mar nem az,szalad,ugral,beszel.

Ugy h nem vagy egyedul ezzel az allaspontoddal.:)

2010. márc. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

tegnap 16:57

Nem tudom, ki pontozott, de én nem, mert az kérdeztem, hogy kinek mi erről a véleménye, ergo minden válasz helyes. Valami önjelölt kritikus kattinthatott ide. :)

2010. márc. 8. 15:33
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
16.57-es vagyok.Nem Rád gondoltam,kedves Kérdező.Általában soha nem a kérdező bírál,holott sztem Neki lenne igazán joga ehhez.
2010. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
Én azt írtam, hogy szerintem sem baba az a gyerek, aki már járni tud, meg beszél meg stb., aztán mégis le lettem pontozva. A fene se érti a sok hülyét aki pontozgat.
2010. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 15:48 vagyok, mindenesetre választ nem kaptunk :) pedig tényleg érdekelt volna :)
2010. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!