Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gondolkodtál valaha plasztikai...

Gondolkodtál valaha plasztikai műtéten a szülés (ek) után? Belemennél?

Figyelt kérdés
Volt már az életemben minden. +40kg, -25kg, 2 gyerek (lesz még egy harmadik is). Lassan életmódot váltottam, stabilan jó úton járok, de vannak olyan dolgok az életben, amin már nem lehet változtatni (kinyúlt bőr, gyenge, kinyúlt hasizom, ami gyógytornával sem állt helyre, lógó belsőcomb, megereszkedett cicik, és egyebek, sorolhatnám). Világ életemben féltem az orvosoktól, fehérköpeny hipertóniám is van, a műtétek meg egyenesen maga a rémálom. A 2-ből egyik császár volt, lelkileg nagyon sokáig tartott talpra állni belőle. Félek. Viszont fiatal vagyok még ahhoz, hogy utáljam a testem. Van más is, aki így érez? Ti a harmadik gyerek után, ha minden rendeződött, a felesleges kilók lementek, bevállalnátok egy plasztikai műtétet 34 évesen, ha nem pénzkérdés, mert telne rá?
2015. aug. 8. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én be fogom...első baba után a hasizmom szétnyilva maradt,hiába tornáztam nem segitett,félidős terhesnek néztem ki...ha ez most is igy marad,gondolkodás nélkül belevágok...
2015. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, én rendbehozatom majd magam! Nekünk is 3 gyerek van. A hasam nagyon ramatyul néz ki, gátlásaim vannak miatta, ezért szeretném majd megcsináltatni, de ehhez még fogynom kell :) Én 24 éves vagyok. Ahogy számoltam 26 éves korom körül lesz a műtét (elmegyek dolgozni, gyűjteni kell rá)
2015. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Bár a 3 gyerek után, 39 évesen 51-53 kg vagyok, sokat sportolok, jó lenne némi mell, de inkább nem:)


Én már lapos maradok:)

2015. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is gondolkodok rajta. 2. gyerek sürgősségi császár lett. A vágásomra kicsit rálóg a hasam, szerintem izmokat is elvágtak. A melleim teljesen kinyúltak. A hasamon a bőr is kinyúlt, habár még nem fogytam le teljesen. Majd meglátom, mennyir nyúlt ki, de a mellemet kisebbre szeretném vetetni. Ha telik rá, legalább a mellemet megcsináltatom, mert 6x kövérebbnek nézek ki miattuk, mellesleg nem találok méretemben ruhát, mert méretemben a ruháknak kisebb cicirészük van.
2015. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, én sem mellnagyobbításra gondoltam, mikor a ciciket felhoztam :) 95d-ről 90c-re csökkentek a két szopis időszak után, és mivel lesz még egy, szerintem csak rosszabb lesz a vége. Mint két erszény, amiben nincs semmi. Ráadásul teljesen felesleges ekkora méretben cipelnem őket, főleg, hogy ha nem is szépek. Elég lenne jóval kisebb, de keményebb formában. És igen, szerintem is kövérít a nagy mell, főleg, hogyha alá van támasztva de nem tart. :(((
2015. aug. 8. 18:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Én már nagyon régóta tervezek egy hasplasztikát. Sajnos nagyon csúnyán megnyúlt a bőröm terhesség után, hiába fogytam le, a hasam akkor is lógott. Ezért is nem foglalkoztam utána sokáig azzal, hogy hány kiló vagyok, mivel ducibban legalább nem volt annyira feltűnő a lógó bőr. De ha egyszer látnék rá reális esélyt, hogy ki tudok fizetni egy hasplasztikát, és nem másra kellene mindig az a pénz (nem mintha eddig lett volna egybe ennyi a kezemben), akkor biztosan meg fogom csináltatni. Fogyni amúgy is szeretnék, még ha a hasam csúnya is, de szeretnék majd olyan lenni, mint a terhességem előtt.

Kilenc évvel később újra babát várok, de ha a kicsi megszületik, én úgy kigyúrom magam, hogy csak na :D Na jó, ettől nem félek, de az étkezésemet már most sikerült normalizálnom, ezt tartani is akarom, és szülés után (ésszerű idő elteltével) sportolni is el fogok kezdeni.

Talán egyszer a plasztika is összejön, akkor legalább a kilók ne legyenek már útban.

Máson nem változtatnék, szerencsére a melleim tök jól tartják magukat, de azért ezt még nem akarok elkiabálni, ki tudja, most milyenek lesznek majd. De jelenlegi helyzetben azt mondom, hogy máson nem változtatnék.

A műtéttől mondjuk én is félek, főleg azért, mert még soha az életben nem műtöttek, nem altattak, egy-két sebvarrástól eltekintve nem nyúltak még hozzám sosem tűvel, vágni meg (a gátmetszést leszámítva) sosem vágtak. De az altatástól félek a legjobban.

2015. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi már beszéltünk erről a párommal. Remélem a hasammal és lenti tájékon nem lesznek problémáim, viszont az tuti elkerülhetetlen, hogy a melleim megereszkedjenek a szoptatástól.


Viszonylag nagy, így most sem áll úgy ahogy én örülnék neki, de a két tervezett gyerek után, ha vége a szoptatásnak, akkor felvarratom a mellem. Szilikon meg ilyesmi nem kell, isten ments, csak állásában helyre szeretném hozni. A párom támogatna is ebben. Biztos vagyok benne, hogy ő is szívesebben csókolgatná a csini melleimet, mint a megereszkedetteket. :)

2015. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mell

Egyszerűen nem talàlok olyan melltartót, amiből ìgy vagy úgy nem làtszik ki, ha lehajolok. És főleg nyàron nem szeretnék magas nyakú felsőkben jàrni. Egyszerűen kényelmi szempont, ìgy sokszor azt lesem, mi làtszik ki, ha lehajolok. Nem akarok nagy méretet, inkàbb csak természetesnek hatót.

2015. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A hasamat. 25 éves vagyok, két gyerkőc van, de a hasam undi. Nagyon strias és lóg. Utálom. :(
2015. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A striákon lehet plasztikával segíteni? És most nem egy-két csíkra gondolok, hanem mondjuk egy ilyen hasra, lehet ezen javítani valamit? Nem az én hasam, de sajnos az enyém is ilyen csíkos lett a babák után:


[link]

2015. aug. 9. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!