Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elég lesz ennyi pénz ételre/fő...

Elég lesz ennyi pénz ételre/főzésre/ivásra 3 gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Kifizettem, megvettem a tisztálkodási szereket, kifizettem a számlákat. Maradt 71 ezer ft. Ebből kitartunk kajával szerintetek?
2015. aug. 11. 09:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Tegnap jöttem haza műtétről és nem vagyok valami jól. Erről ennyit. Inkább nem is kell segítség majd kitalálom egyedül is.
2015. aug. 11. 14:43
 22/27 anonim ***** válasza:
94%
Jobbulást! Ez viszont nem mentség arra, hogy nem tudsz feltenni egy értelmes, megválaszolható kérdést.
2015. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
15%
Miért is nem vagyok normáli. Ennyi pénz ennyi emberre 1 hétre elég. Nagyon szűkösen 1.5.
2015. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
hány évesek ? járnak bölcsibe vagy óviba most ? mert ha igen akkor csak vacsirol kell gondoskodni ha nyáron is járnak .
2015. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
78%

Jó, akkor sértődj meg. Te tudod, mid van otthon, mi nem, úgyhogy nem igazán lehet ötleteket adni.

Egyébként szerintem erre a maradék 20 napra simán elég kell, hogy legyen az a 70 ezer forint (nem is értem, hogy gondolta az, aki azt írta, hogy neki egy hétre lenne elég, nem tudom, hogy ők mit esznek, biztos kaviárt osztrigával). Persze úgy nem elég a 70 ezer, ha minden nap húst hússal esztek, de ha heti 2-3 alkalommal készítesz húsos ételt, és a többi napon főzeléket/tésztát főzöl, akkor simán. A leves ne maradjon ki, az laktat, kevesebb fogy a másodikból utána, így akár két napra is elég lehet.

Ivásra nem tudom, mennyit költötök, mi kb. nullát, van víz a csapban, maximum limonádét vagy teát szoktunk készíteni, de azt se gyakran. Meg mondjuk ja, tejet persze lehet venni, de szerintem nem kell naponta (jó, ez a gyerekek korától is függ), én 3 év felett már sokallom a napi tejivást, nincs már rá akkora szükség, igaz viszont, hogy mi sok tejfölös, joghurtos, tejszínes ételt eszünk.

2015. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Csp most 27- en jon, ugyhogy ha holnaptol szamitjuk 15 napra kell eleg legyen. Szerintem siman megoldható.
2015. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

" Ennyi

pénz ennyi emberre 1 hétre elég.

Nagyon szűkösen 1.5."


Neked 1 hét luxusban, másnak 2 honapra is elég minimál szinvonalon... kinek kinek a lehetosege szerint.

2015. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!