Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen éreztétek, higy...

Hány évesen éreztétek, higy gyereket szeretnétek? És hány évesen valósult is meg?

Figyelt kérdés
Mi váltotta ki belőletek, a kor vagy konktétan az, hogy megtaláltátok akitől szeretnétek?
2015. aug. 11. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
20 évesen, 22 évesen szültem. A pici babák látványa az ismerősi körömben, ami vszeg előtte is megvolt, de 20 évesen kólintott fejbe az érzés :) Én már arra a kora 6 éve együtt voltam a férjemmel.
2015. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Mindig is fiatal anyukának képzeltem el magam, csak a megfelelő partner hiányzott hozzá. 21 voltam, mikor megismerkedtem a férjemmel, már a lagzi előtt nagyon érlelődött a baba téma köztünk, aztán az első házassági évfordulónkkor, 25 évesen 14 hetes kismama voltam.
2015. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig tudtam, hogy majd szeretnék gyereket és azt is, hogy 30 éves korom körül. 2 hónappal a 31. születésnapom előtt született meg a fiam. Akkor volt minden adott, lediplomáztam, volt férjem, dolgoztam már 3 éve.
2015. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25 évesen, és 29 évesen született a fiam :)
2015. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27 éves voltam, amikor úgy éreztem jöhet, és szerencsés voltam, mert jött is azonnal. Párommal 9 éve voltunk együtt, előtte tanultunk, utazgattunk, dolgoztunk. Valahogy ekkor jött el az érzés, ekkorra éreztem azt, hogy "összeállt" minden az életemben (volt lakásunk, jó volt a munkahelyem, befejeztem az iskoláimat...).
2015. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
20 voltam, mikor megismertem a páromat. Ő 34 volt, így érthető, hogy már szeretett volna gyereket. Mikor felhozta, azt hittem, kiugrok a bőrömből. Nagyon megörültem, hogy hasonlók a terveink :) Végül 23 évesen szültem, előtte még befejeztem a fősulit :)
2015. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

24 évesen szerettem volna már gyereket.

Az akkori kapcsolatom viszont épp akkor ért véget.

Férjemmel utánna ismerkedtem meg, együttjárás, házasság, egy romos ház felújítása, munkahelyem tartóssá válása után tudtunk/mertünk belevágni a családalapításba. 31 voltam, mire megszületett a lányunk.

2015. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első igazi hullám 18-19 évesen jött rám, de egyértelműen éreztem azt is, hogy korai lenne nekem. Aztán jött is az "igazi", de közben jött az egyetem, a munka, költözés. Végig tudtam, hogy ahogy lehet, akarom. Ahogy lediplomáztam, elkezdtünk próbálkozni, sikerült is. 25 voltam. Tehát gyakorlatilag folyamatosan ezt éreztetem, csak késleltettem a körülmények miatt.
2015. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!