Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akik nem bantak meg az abortus...

Akik nem bantak meg az abortuszt akkor, amikor tortent! Akkor sem volt lelkiismeretfurdalasotok, nem ereztetek magatokat rosszul, amikor vegul tudatosan vallaltatok gyereket?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
8 év telt el az abortuszom és a tervezett baba megszületése között. Amíg meg nem született a fiam nem gondoltam az abortuszra, de azóta szinte minden nap. De ma sem döntenék másképp, de nagyon rossz érzés.
2015. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
nem tudom, azóta nem sikerült teherbe esnem. 14 éve próbálkozunk.
2015. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem, miért lett volna? Alapos megfontolás után döntöttünk az abortusz mellett, és akkor az volt a legjobb döntés.
2015. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

ismerős azt mondta hogy számára olyan különös, hogy most ő nem lenne itt, ha az előzőek élnének.

mintha életért éetet kellett volna adni, vagy ilyesmiket mond.

2015. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Igaz én nagyon sajnáltam akkor is, nem bántam meg viszont de rossz volt. Más lehetőségem nem volt. Mióta terhes vagyok gyakran gondolok rá pedig nekem is 8 évvel ezelőtt történt.
2015. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
*szóva nem szült volna, ha az előző babáit megszülte volna.
2015. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

En forditott helyzeben vagyok. Nekem van mar ket gyerekem. Tobbet nem terveztunk egyaltalan, ok is ugy szulettek meg, hogy - szerencsere - a betegsegem addig nem tombolt es igy volt eselyem anyava valni, amig nem kellett szednem a gyogyszereket.

Egy rutin vizsgalat soran derult ki a rak. Mar kb.egy eve tudtuk es jartam kezelesekre + gyogyszer.

Valahogy megfogant a gyermek, de kerdes hogy, mert a gyogyszerektol peteeresem se lehetett volna. Enelkul meg igen nehez teherbeesni.

Mivel eselytelen lett volna, hogy kihordjam + ott van a pakliba, hogy tobb rendelleneseggel is szulethet, igy az elso uh-n (amikor megneztek es igazoltak a terhesseget) kozoltuk az orvossal, hogy elvetetjuk.

Megertette es o is ezt javasolta volna.

A korhazban kicsit nehez volt, mert a noverek elegge ............. voltak, de az orvosom felvilagositotta oket es bocsanatot kertek.

Volt szovettani vizsgalat es a magzat beteg volt (kezelesek+gyogyszer miatt).

Ha nem is lett volna az (ugye ez egy ideig nem derul ki), akkor se tartottuk volna meg, mivel az en eletemet is veszelyeztette volna a terhesseg/szules.

Az abortusz utan elkottettem magam magankorhazban.


Ez mar jo ideje volt, de ma se cselekednek maskeppen. A leheto legjobb dontest hoztuk. A rakbol is sikerult kigyogyulnom, egy eve tunetmentes vagyok, remelem igy is marad.

En akkor egybol azt neztem, hogy a gyerekeimet felakarom nevelni es legalabb az eskuvojukrt megelni!

2015. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Őszintén bevallom , hogy én sem érzek lelkifurdalást azóta sem , amiért annak idején terhességmegszakítást kértünk , annak ellenére sem hogy azóta van már gyermekünk ! Azt hogy akkor nem vállaltunk egy terhességet az alaposan átbeszélt megfontolt döntés volt !
2015. máj. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Én sem bántam meg, jól átgondolt döntés volt. Rosszul éreztem magam utána persze, normális ember nem tapsikol örömében. Kb. évig gyakran eszembe jutott, de soha nem magát az abortuszt bántam meg, hanem azt, hogy felelőtlen, könnyelmű barom voltam, amikor teherbe estem, mert nem védekeztem, ezen nincs mit szépíteni. 5 éve történt.
2015. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%

Sajnálom amiért valakinek sérti a szemét amit írtam , de szólás szabadság van !!!

Nem bántuk meg a férjemmel , amikor annak idején a terhesség megszakítás mellett döntöttünk !!! Ismét vállalom a valóságot , engem a lepontozás nem érdekel !

Nem tudhatja senki , hogy akkor mi volt , hogyan éltünk , milyen terveink voltak ,s miért nem fért bele a gyermekvállalás ! Szóval ez a mi magánügyünk , ugyanúgy az is hogy a művi befejezés mellett döntöttünk ! Akkor abban a helyzetben ez volt a helyes döntés .

Ez a dolog egy pár legbensőbb magánügye , nem azért van ez az oldal , hogy bárki felett is ítélkezzen . (8. voltam)

2015. máj. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!