Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy kétéves és egy egy...

Van egy kétéves és egy egy éves gyerekem,200km-rel arrébb költözünk párom volt lent vonattal megnézni a házat. Hogy lenne jó leutazni?

Figyelt kérdés
nincs autónk. De én előtte szeretnék kitakarítani - mindkét gyerek nagyon cici függő cumisüveg nem fogadják el. Pláne a kicsi. Hogy lenne jó leutazni?vagy takarítsak akkor ha költözünk és lentvan minden cucc? vagy érdemesebb előtte nap hogy jönnek a bútorok nekem meg a gyerekekkel előző nap lent lenni és úgy megcsinálni a dolgokat?
2015. aug. 11. 13:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
matracot vigyétek le előbb meg a baba cuccokat. gyerekszobákat rendbe teszed, bepakolsz, gyerekeket odateszed és akkor jöhet a ti hálotok
2015. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
apuka takarítson ki előtte, vagy bízd rá valakire a gyerekeket és együtt takarítsatok, és vigyétek le a cuccotokat előbb. 2 gyerekkel még úgy is macerás utazni, ha nincsenek nagy csomagok, amikre külön figyelni kell.
2015. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
gyerekeket nem tudjuk kire bizni ,apuka itthon nem takarít hát még majd ott:P
2015. aug. 11. 14:04
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem el, hogy 1 napra nem tudtok babysittert fogadni. apuka meg igenis vegye ki a részét a takarításból is, ha költözni akar.
2015. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
bocs de nem vagyok tehetős és nem bízom idegenre a gyerekeimet.
2015. aug. 11. 14:09
 6/19 anonim ***** válasza:
Most az egyszer erőt vehet magán nyugodtan és kitakaíthat. Költözés előtt az ember némiképp alaposabban takarít, nem elég egy szinten való tartás, és a csiszatolások között nem biztos, hogy lesz időd a két gyermekre, vagy lesz idő, és nem te takarítasz. A harmadik opció, hogy 1 napra nyugodtan fogadj babysittert.
2015. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha nem bízod másra, teszem hozzá, egy napi babysitter nem horror ár, akkor a férjed nyugodtan kitakaríthat életében először.
2015. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
úgy találtuk ki hogy előtte nap lemegyünk mind azt apuka segít nekem és ő meg este hazamegy és másnap jönnek a bútorainkkal. köszönöm a segítséget...
2015. aug. 11. 14:18
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
apuka inkább a 3. gyerek
2015. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Én sem szívesen bíznám idegenre a gyereket azért, hogy takaríthassak... Inkább takarítót fogadnék és én vigyáznék a saját gyerekeimre.
2015. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!