Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy kétéves és egy egy...

Van egy kétéves és egy egy éves gyerekem,200km-rel arrébb költözünk párom volt lent vonattal megnézni a házat. Hogy lenne jó leutazni?

Figyelt kérdés
nincs autónk. De én előtte szeretnék kitakarítani - mindkét gyerek nagyon cici függő cumisüveg nem fogadják el. Pláne a kicsi. Hogy lenne jó leutazni?vagy takarítsak akkor ha költözünk és lentvan minden cucc? vagy érdemesebb előtte nap hogy jönnek a bútorok nekem meg a gyerekekkel előző nap lent lenni és úgy megcsinálni a dolgokat?
2015. aug. 11. 13:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hát az az 3.gyerek. :D:D:D
2015. aug. 11. 14:31
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
Ha te ezen nevetsz, kedves Kérdező, akkor nagyon ostoba vagy :P
2015. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

szerinted vicces?

szerintem nagyon szomorú inkább hogy arra nem képes, hogy összesöpörjön, felmosson, tegyen fel függönyt vagy akármi, hogy a két gyereke meg a felesége normális körülmények közé menjen az új házba.


esetleg majd a kanapét beviszi, vagy neked kell?


de végül is te választottad.

2015. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az vicces h EZt írtátok azon nevettem
2015. aug. 11. 15:00
 15/19 anonim ***** válasza:

Apuka délelőtt vigye el őket játszótérre és maradjon ott velük ameddig bírják aztán délben alvás. Biztos le fogja őket kötni az új játszótér. Te meg akkor tudsz gyorsan haladni, nem lesz folyamatosan egy gyerek a lábad alatt.

Aztán ha felkeltek alvás után meg mondjuk menjenek el fagyizni, az is 1 óra ilyen kicsikkel mire odatipegnek.

Ha hazaértek akkor meg még egy rövid mesét is nézhetnek, egy napra fel lehet adni az elveket, akkor is ha nem nézhetnek amúgy tévét.

Így az alvásidőt is beleszámolva nyertél minimum 5-6 nyugodt órát takarításra.

Ennyi időt alatt minimum fel lehet porszívózni, felmosni és kidzsuvázni a fürdőszoba/konyha nagyobb részét. Mivel bútorok még nem lesznek, ennyi elég is.

Ja meg aznap nyilván ne főzzél, legyen zacskós leves és virsli a menü eldobható műanyag tányérban. Egy napot túlélnek műkaján.

2015. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

az utolsónak nagyon köszönöm sokat segített :)

mellesleg talán apuka azért nem takarít mert reggel 4-este 6ig dolgozik. szombaton is... úgyhogy ennyit hogy harmadik gyerek és sokat egyedül vagyok velük . anyám apámra nem számíthatok egyéb okok miatt... és ezért se babyszitter...

2015. aug. 11. 15:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok autót szerezni, akkor takarítson a férjed, menjen le előbb. Most is ott van, nem?
2015. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De most itt nem a mindennapi házimunkáról van ám szó. Persze, ha sokat dolgozik, nem kell takarítania, de nem törik el a keze, ha lemegy előbb és egyszer takarít pár órát. És te meg a 2 gyerekkel egyedül lemennél és takarítanál? Hova rakod őket addig?
2015. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
minden nagytakarítást is én csináltam itthon is... akkor is egy légtérbe voltam a gyerekekkel. de köszi maradunk az előtte nap mindenki emgy aztán ahogy alakul a dolog... :)
2015. aug. 11. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!