Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves kislányommal...

Másfél éves kislányommal elmerjünk indulni egy hosszabb útra vonattal (apa, anya, gyerek)?

Figyelt kérdés
Ausztriába mennénk, nővérem lakik ott, Budapestről indulnánk. Nektek mi a véleményetek, járt már valaki hasonló cipőben? Esetleg tipp?

2013. aug. 30. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kisebbik gyerekem imád vonatozni, végig ült mint a cövek és vigyorgott, nézett ki az ablakon, ha állomáshoz értünk, az különösen érdekelte. 40 perc átszállás meg sem kottyant neki. Persze vigyél neki sok könyvet, játékot, enni és innivalót, akkor nem lesz gond. Ha jó a pálya, lehet mászkálni is, nézegethet, nem kell végig ülni. Persze a kanyarodós, zötyögős részeken inkább maradjatok ülve.
2013. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek. Vigyél játékot, könyvet, gyümölcsöt, innit. Ami nekünk nagyon bejött ha utazunk a vasút vagy buszállomáson vagy repülőtéren vagy első benzinkútnál attól függően mivel megyünk választhatnak valamit a lányok
2013. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Münchenig mentem vonattal, értelemszerűen Ausztriában is megállt. Ezek a vonatok nem olyan béna vonatok, mint amik itthon járnak, pl. a railjeteken van több wc-ben pelenkázó is, meg az egyik ilyen economy kocsiban van mesenéző sarok.
2013. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak 100 km-t utaztam a gyerekkel , de egész uton rohangálni akart a vonaton , csak első 10 percben volt nyugton, meg amig evett. A legjobb ugy időziteni , amikor aludni szokott és babakocsiban ott is el tud aludni.
2013. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!