Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megmondanátok ti is a férjemne...

Megmondanátok ti is a férjemnek hogy nem normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ezt a kérdést este megfogom mutatni a férjemnek. Az a baj, hogy nem hisze el hogy a 2 nagyobbik gyerek az övé. Méghozzá az ért nem, mert kékszemű-szőke hajúak a gyerekek. A legkisebbikben ő sem kételkedik, mivel ő zöld szemű. A helyzet az, hogy mindketten barna hajú és szeműek vagyunk. És nem érti ebböl hogy lesz két szemű gyermek. Én hiába mondom neki hogy egyszerűen lehetetlen hogy ne az övék legyenek, ugyanis soha nem csaltam meg. Ő követeli a DNS vizsgálatot, én pedig NEM VAGYOK hajlandó 1 havi fizetésemet ilyen baromságra költeni. Ebből hónapok óta vita van, nem bírom már idegileg. Légyszives, mondjatok erre valamit, mert én már nemtudom hogy hogy mondjam neki, nem ért a szép szóból.

2015. jún. 24. 12:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 A kérdező kommentje:
* nem két szemű hanem KÉK szemű gyerek. Bocsi :)
2015. jún. 24. 12:34
 2/67 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha a férjem ilyennel gyanúsítana, akkor én nem DNS tesztre költeném a pénzem, hanem válóperes ügyvédre. Nem vitáznék ezen hónapokig, hanem már régen kitettem volna az urat. Sok esze nincs, már meg ne haragudj.Szemszín alapján gyanúsítgatni a feleségét???
2015. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
Nem akarom kitenni, olyan jó ember és szeretem. Soha nem volt vita, csak most valamiért bekattant :(
2015. jún. 24. 12:38
 4/67 anonim ***** válasza:
90%
Igaza van az utolsónak! Kérdezd meg a férjedet, hogy Ő csalt e meg és magából indul ki??? EZ nekem bűzlik..... azok szokták gyanúsítani a másikat, akik magukból indulnak ki, és megcsalták a párjukat. Ha annyira akarja a férjed, fizesse ki ő a tesztet....
2015. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
83%
Miért, ha belenyugszik, hogy az ő gyerekei az változtat azon, hogy annyira bízik meg benned meg a hűségedben, hogy képes lenne megtagadni a saját gyerekeit? Tudod, értelmesebbéknél nem csak az számít saját gyereknek, aki a spermájából lett, hanem akit nevel, megvan az apa-fia kapcsolat. Helyedben hagynám őt a csába, válj el, aztán követeld rajta a gyerektartást.
2015. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
92%
Azért ez több, mint egy bekattanás, de te tudod. Viszont ha ezek után is olyan jó embernek tartod és nem érzed, hogy mennyire megaláz, akkor akár meg is csináltathatnád azt a DNS tesztet. Ő megnyugszik, gyorsan túlléptek ezen a "kis semmiségen" és szeretitek tovább egymást.
2015. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Egy kasszán vagyunk, szóval tök mindegy ki fizetné. De nem egyezek bele szóval cseszheti, nem lesz itt DNS teszt. Már csak az a luxus kéne...
2015. jún. 24. 12:42
 8/67 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem elküldeném az anyjához pár hétre, hogy gondolja át a dolgokat és csak akkor jöjjön vissza, ha többet nem hozza fel a témát.
2015. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
Okéoké lányok, nyugi, igazábol a magyarázatot szeretném neki ittis megmutatni, hogy igenis lehetséges 2 barna szemből 1 kék.
2015. jún. 24. 12:43
 10/67 anonim ***** válasza:
88%
Miért? Vadidegen laikusok véleményét majd elhiszi? Dehogy hiszi! Ne légy már ennyire naív. Akkor legalább citáld el valami genetikus szakorvoshoz, hátha annak a szavát elhinné (nem fogja)
2015. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!