Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha apám megütött, feljelenthet...

Ha apám megütött, feljelenthetem családon belüli erőszakért?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így kevés.
2015. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy pofon nem családon belüli erőszak.

Ha részleteket irsz, úgy jobban átlátjuk a helyzetet és többet tudunk mondani.

2015. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem történt meg, egyelőre csak verbális terror, mert apám elitta az agyát. De valószínű, hogy hamarosan átvált tettlegességbe először anyámmal, aztán velem, mert egyre rosszabb a helyzet.
2015. aug. 11. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Külső nyomnak kell lenni, amiről lehet látleletet vetetni. Ezzel feljelenteni. De egy feljelentés sajnos semmit nem ér. A barátnőméket évekig verte az apjuk, és a rendőrségen mondták azt nekik, hogy amíg vér nem folyik, nem tehetnek semmit. Tehát egypár kék folt semmi szerintük. Ráadásul némelyik ilyen vadállatnak van annyi esze, hogy ne üssön nagyobbat, ne legyen vér vagy törés :/
2015. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mért várjátok meg,hogy tettlehesség legyen??! Én ebben nőttem fel. Nem csinálnak semmit míg vér nem folyik.
2015. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van. Amíg vér nem folyik, nem tesznek semmit. Ha az apád vére lesz, mert megvéded anyádat, és te ütsz először, akkor téged vesznek majd elő. Ne várjátok meg! Menjen a kocsmába, ti meg pakoljatok össze és menjetek albérletbe! Ne mondjátok meg hova, csak húzzatok jó messzire, amíg még megtehetitek! Szervezzétek meg, és menjetek! Anyád mit mondd, várjátok meg, míg össze is ver?
2015. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!