Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy szülés után 2 évvel is fáj ha a tampont felrakom vagy kihúzom? Nem is tudom használni azóta.

Figyelt kérdés
Nehéz szülés volt, fogóval sikerült kiszedni a babát. Varrni kellett kívül- belül. Orvosnál nem ezért, de voltam már többször is. Volt, hogy megemlítettem neki, azt mondta ez előfordulhat. Ja és nem kicsit fáj, hanem nagyon olyankor és valahol belül tudnám meghatározni a fájdalom helyét.
2015. aug. 11. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megnézetném másik orvossal is. A fájdalom nem jelent jót, és nem is normális dolog. Mindenképp foglalkoznék vele.
2015. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hüvelyfal előreesés. Sebész-nőgyógyász meg tudja műteni. Aránylag rövid és könnyű műtét, ha hozzáértő végzi. De mindenképpen nőgyógyászatra specializálódott sebész kell hozzá, se plasztikai, se általános sebész nem a legjobb választás ehhez.
2015. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ott fáj, ahol a belül a varrat van.
2015. aug. 11. 18:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom senki sem jós ezen az oldalon, de mégis mi lehet ez? Lehet belőle bajom ha nem kezelik, műtik meg?
2015. aug. 11. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fájdalom van a testben, azzal foglalkozni kell. Az egészséges test nem fáj. Nem tudom, mi lehet, számtalan dolog, ezért kell szakember hozzá. De az biztos, hogy nem élném le a következő cirka 50 évemet úgy, hogy valahol fáj, és próbálok nem foglalkozni vele. Ez nem én vagyok. De van, akinek sikerül... De szerintem fontosabb az egészség, mint a félelem az orvosoktól, vagy vizsgálatoktól. Nem tudhatjuk, mi lehet, tippelgethetünk, de ezt "látni kéne", olyannak, aki tudja is, hogy mit lát. Szorítok, hogy megoldódjon mielőbb!
2015. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvastam volna..nekem is igy zajlott a szules es nekem is faj a tampon felhelyezese.honap vegere kaptam idopontot nogyogyaszhoz.nem tudom mi miatt lehet de en mar megnezetem,mert valami csak nincs rendbe odabent.
2015. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges, hogy csupán a vágás, varrat fáj, ahogy súrolja a tampon?
2015. aug. 11. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!