Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Munkakeresés kisgyerekek...

Munkakeresés kisgyerekek mellett, vidéken. De hogy?

Figyelt kérdés
Két ovis gyerekem van, a férjem hetelőzni fog, anyósom velünk lakik, de beteg, sokáig nem tud rájuk vigyázni, így nem tudok műszakozni. Pénzügyi (sose tudtam benne elhelyezkedni) és élelmiszer eladói (műszakozni kell) szakmám van, de bármit megcsinálnék. De így hogy találok vmit is, ha rögtön azzal nyitok, hogy csak délelőtt tudok dolgozni? Ti hogy csináljátok, aki munkát keres?

2015. aug. 12. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én eleve olyat kerestem, ahol nincs délutános műszak, így lettem iskolatitkár. Nem ez a szakmám, de egyelőre megfelel, most úgyis nemsokára elmegyek gyed-re, érkezik a tesó. Utána majd keresek a szakmámban munkát, addigra megoldható lesz talán az is, hogy időnként éjszaka dolgozzak.

Na szóval, én főleg adminisztrátori munkákat kerestem, mert ezek jellemzően a klasszikus munkaidőn belül vannak.

2015. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem pedig olyan a szakmám, amit én tudok beosztani magamnak. Személyi edző vagyok, reggel 7től 4ig vannak oviban. Én reggel fél8tól délután fél 2ig dolgozom. Utána bevásárlás, főzés, a férjem 3 után ér haza, együtt kajálunk, és megyünk az oviba :)

Nincs esetleg valami gyár felétek, ahol csak egyműszak van? Melyik városban keresel?

2015. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én könyvelőként dolgozom, 4-ig délután, utána rohanok a gyerekekért az oviba, suliba.
2015. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A MÁV-os állások is általában klasszikus munkaidősek és lehet 4 vagy 6 órában is dolgozni, ha megfelelsz az állásra és nem kikötés a 8 órás.
2015. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most kínaiban dolgozok 9től 5ig. Ez nekem tökéletes a bölcsődei időpontokhoz.
2015. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dajka, iskolatitkár, családi napközis, önkormányzatnál ügyintéző, postai dolgozó, konyhai kisegítő.
2015. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!