Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes második...

Szerintetek érdemes második gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Feleségem szeretne második gyerkőcöt. Én nagyon sokat dolgozom, viszonylag kevés pénzért, de képzem magam, hogy jobb állásom legyen. A lakás kicsit, és őszintén szólva én most úgy érzem, hogy a másfél éves kisfiunk bőven elég. Természetesen én is imádom a gyerekemet, a legjobb (és egyben a legfárasztóbb:-) a világon, mégis, ha most elképzelek "belőle kettőt"....hát, nem is tudom.Mivel a feleségem már közel van a negyvenhez, azzal is tisztában vagyok, ha szeretnénk másodikat, akkor azt mostanában kellene. Az anyagiakról nem is beszélve: a legmagasabb szociális juttatásokat kapná továbbra is. Persze, a döntést majd nekünk kell meghozni, én mégis kíváncsi vagyok mások hogyan élték meg, hogyan döntöttek, és mi lett. Én igazán nem szeretném megfosztani a feleségemet egy második gyerkőctől, és ha rendeződnek a dolgaink, egyszer talán majd én is szeretném...de most még nem igazán.

2015. aug. 12. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

valszeg te is öregedsz, egyre kevésbé birod a gyerekzsivajt :)

a gyereknek jobb lenne ha lenne tesója, ketten el tudnak majd legalább játszani, nem a szülőket fárasszák és szükséges is a saját korosztályuk társasága nekik.

2015. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező! Valahogy idetévedtem a kérdésedhez! Látom, hogy nem mai a kérdés, de gondoltam érdeklődök?


Mi történt veletek azóta? Lett második bébi? Vagy szeretnél most már te is?


Mi is sokat agyalunk a második porontyon... Vagyis inkább én! A kedvesem rögtön rávágná, hogy bármikor de én....

2016. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!