Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vegyek az 5 eves unokahugo...

Mit vegyek az 5 eves unokahugom szulinapjara?

Figyelt kérdés

Segitsetek legyszi, mert tanacstalan vagyok.

Babaja millio+1 db van, uh az kilove.

Ti kislanyotok mivel szeretett jatszani ebben az idoben?

Persze jatekon kivul mast is ajanlhattok, nem feltetlen azt akarok venni neki.

Kb. 10.000.- forint a keret.

Nagyon koszi!


2015. aug. 13. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Társasjáték, kártya, kirakó. Nekem most lesz 6 a nagylányom, ezekből bármilyen mennyiség jöhet neki. :)
2015. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valami llreatív játékok ebben a korban már jók lehetnek, szerintem. Pl. üvegfestőkézslet, gyönygfűzés, varró-, hímzőkészletek.
2015. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mindig ilyen kreativ jatekot veszek neki. :-) ha nem lesz mas otletem, akkor most is azt fog kapni. Bar ugy vettem eszre, hogy o nem az a kreativ fajta, nem koti le sokaig.


Tarsasjatekbol tudnal irni konkretat? A te lanyod melyiket szereti?

2015. aug. 13. 11:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom lesz 5 éves. Ö királylány ruhát kért. Nyugodtan vehetsz neki egy királylány ruhát, imádnak beöltözni.
2015. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Öt éves a kislányom.

Hercegnők. Minden mennyiségben.

Most kapott jégvarázsos pólókat, meg szoknyát, és sikoltozott a boldogságtól.

(Azóta is cseng a fülem :))

Ha a kedvenc meseszereplője van rajta, a legtöbb gyereknek mindegy is, mi az.

2015. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A Labirintust nagyon szereti, meg a ki kicsoda játékokat is.
2015. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én görkorcsolyát vettem az 5 éves keresztlányomnak. Olyat, amin elöl egy, hátul 2 kerék van. Ahogy megtanul vele rendesen görkorizni, akkor egy sorba lehet a kerekeket hozni.
2015. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 éves a kislányom. Amit szeret az a puzzle. Szülinapjára a nagyszülőktől kapott egy oroszlános bőröndöt, amit imád 😊. Társasjáték, Fekete Péter még nagyon megy és minden, ami babával kapcsolatos, pl.babakocsi, hordozó, etetőszék.
2015. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom h irtatok!

Vegulis ma rabukkantam egy logikai jatekra es azt vettem meg neki. Club 2% Ki hol lakik a neve. Erdekesnek tunik. Majd meglatjuk mit szol hozza. :-)

Koszi mindenkinek meg egyszer!

2015. aug. 13. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Már nem aktuális, de eszembe jutott a későbbiekre, Logico primo, nagyon jó, keress rá😊
2015. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!