Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy a 14...

Szerintetek gáz, hogy a 14 éves unokahúgom meglátott melltartó nélkül?

Figyelt kérdés

A hétvégén nálunk aludt. Én este tusolás után csak egy szál bugyit szoktam húzni, mert meleg van nálunk. Ezuttal is így történt. Beszélgettünk egy kicsit aztán nyugovóra tértünk. Akkor a férjem lecseszett, hogy miért nem húztam legalább egy pólót.

Szerintetek igaza van?


2014. márc. 19. 22:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
sokan nem csinálnak nagy ügyet belőle, de valójában tényleg jobb, ha nem meztelenkednek egymás előtt a családtagok.
2014. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
78%
Szerintem nem. Neki is van olyanja... vagy lesz.
2014. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
70%
Igaza van!
2014. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
97%

én az apósra nyitottam rá, mikor épp kicsapta a wc-n.

szerintem attól kínosabb nem nagyon van.

2014. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%
Én nem csinálnék belőle ügyet. Nők vagyunk, a győri uszodába akaratlanul látja mindenki a másik testét, mert nincsenek kabinok, csak egy közös tér. Ott sem akad ki senki, úgyhogy egy rokonnál miért lenne ez zavaró? Tetejében lány.
2014. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy meglátja a melled nem gond, de azért, hogy egyszál semmiben üllsz beszélgetni az már gáz.
2014. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
40%
Attól függ hogy reagált, hány éves ő, és hogy neked mennyire lógnak... nem perverzióból írom, ha nem világos miért tartom ezt szempontnak szolj és kifejtem.
2014. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
6os véleményét osztom.
2014. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem az a gáz, hogy meglátta a melled, nincs azon mit szégyellni, hanem az, hogy pucéran nekiálltál dumálni vele. Tiszteljük már meg egymást azzal, hogy nem toljuk a másik pofájába az intim részeinket miközben beszélgetünk. Csodálom, hogy bugyit legalább vettél fel. Oké, hogy nem kell prűdnek lenni, de azért ez egészen másról szól... Tréningcuccban lenni sem gáz, de ha mondjuk állásinterjúra mész vagy temetésre akkor nem azt veszel fel...
2014. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Gáz biza,hogy igy ülsz le beszėlgetni egy vendėggel.
2014. márc. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!