Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állatkertbe mit szoktatok...

Állatkertbe mit szoktatok magatokkal vinni enni/inni?

Figyelt kérdés

4-en leszünk: 7 éves kislány, nagyi, férjem és én.

És hogyan szoktátok kikerülni a gyerek állandó "ezt vegyük meg!" akaratát? Mert általában előfordul, hogy hiába viszünk szendvicset, ezt-azt, akkor is neki hamburger, palacsinta, gyros és hasonlók kellenek. Ti hogy szoktátok ezt kivitelezni?


2015. aug. 15. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenek előtt 1/3-ig töltött flakont lefagyasztok és feltöltöm vízzel. Ott ugyan van csap, de a jég segít hidegen tartani a hátizsákot is.

Szendvicset: tetszőleges kenyér-szerűség, sajt, szalámi / kolbász, mert ezek nem romlanak meg melegben sem. Emellé szívesen rakok előre puckolt, hosszában felvágott répát, mert frissít és a fogakat is "tiszticcsa" - de komolyan, segít kaja után rendbe tenni a fogakat. Szintén a szendvics mellé szoktam rakni és nem bele paprikát, mert benne megfonnyad. Almát, vagy barackot.

Ott is lehet venni termékeket, de csóró vagyok és inkább negyed annyiból megkajálok. BP-i állatkerttel szemben van egy jó lángosos. Oda ki szoktam lógni.

2015. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy kér valamit, az hozzátartozik az élményhez, a hely sajátosságaihoz. Kalkuláljátok bele az árba (nyilván nem kell minden), sokkal boldogabb lesz, mint az otthoni szendviccsel. Legyen ez az ő napja, elvégre miatta mentek.
2015. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Innivalót szoktunk vinni, elsősorban vizet vagy teát, enni meg maximum gyümölcsöt. Még sosem szendvicseztünk az állatkertben, de olyan sem volt még, hogy bármelyikünk ott szeretett volna ezt-azt enni. Utána szoktunk venni jégkrémet, ha meleg van.
2015. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Mi is viszünk szendvicset, péksütit, vizet, üdítőt, kekszet és gyümölcsöt (persze nem mindet egyszerre), ill. 1x már rendeltünk pizzát is és tök buli volt a padon ülve enni, az embereknek meg csorgott a nyála :)
2015. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ja és csak jégkrémet szoktunk ott venni a játszótérnél.
2015. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kiszámolod a szendvics árát (zsömle, vaj, szalámi, sajt, zöldség) akkor még olcsóbban jössz ki egy lángossal, legalább szivesen eszi és nem pepecselsz. Tudom, drága az állatkert, de ha már mentek akkor nem egy lángos vagy egy fagyi árán kell spórolni.
2016. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!