Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok vinni enni a...

Mit szoktatok vinni enni a munkahelyetekre?

Figyelt kérdés
Nem ebédre, vagy főételre gondolok, hanem olyanra, amit esetleg az íróasztalnál is meg lehet enni. Csak 4 órában dolgozom suli mellett, és nincs időm egy nagy ebédre. Mindig péksüteményt szoktam vinni (pogácsa, croissant, ilyenek), de már nagyon unom, és nem is tesz jót, de nincs jobb ötlet :/

2014. okt. 17. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Saláta főtt tojással, sült hússal

szendvicsek hússal, hallal vagy tojással és zöldség

Egy nagyobb pohár kefir vagy joghurt vele pár szem korpás keksz

Egy kis olajos mag vagy aszalt gyümölcs

Alma, banán

2014. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában szendvicset, változó, hogy mivel. Pl. mozzarella, paradicsom, bazsalikomlevél, vagy ementáli sajt, uborka, vagy éppen körte és camembert... változó :)


Vagy néha viszek magammal lekvárt, pici csomagolt vajat, és helyben kenek meg vele egy zsemlét (van konyha).


Sokszor csomagolok előre salátát, ezt is változó miből... pl. rukkola, koktélparadicsom, vagy feta sajt, olívabogyó... és esetleg egy friss zsemlét eszek mellé.


Sokszor van nálam natúr vagy gyümölcsös joghurt is, ill. különféle gyümölcsök és magvak, vagy sajtok elcsomagolva. PL. szőlő-roquefort egy kis dobozban, vagy alma és dió, egy kevés dióolajjal meglocsolva...akár ezek mellé is lehet salátát tenni. Vagy épp mandula, füge.

2014. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó reggeltet szoktam majszolni.
2014. okt. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keksz, mogyoró, szendvics, süti...
2014. okt. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont valakinek ezt írtam az előbb:

Tegnap láttam egy nagyon jó receptet. :)

Tortillába csavart rántotta

A lényeg, hogy 3 tojást felversz 1 csipet sóval, teszel hozzá aprított petrezselyemlevelet, összekevered, majd olajon egyik oldalát elkezded sütni, ha kész, fellazítod az alját, ráteszed a tortilla lapot, és kifordítod egy tálra úgy, hogy a tortilla legyen alul, kihűl és feltekered. 10 perc alatt kész van, akár reggel is megcsinálhatod.

2014. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Nagyon jók.

2014. okt. 19. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!