Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem ismerem fel a...

Miért nem ismerem fel a sírásának az okát?

Figyelt kérdés

12 hetes kisfiam van,akit imádok.Viszont még mindig nem jutottam el odáig,hogy meg tudjam nyugtatni,mikor sír és ez nagyon bánt engem :( Pl. sokszor előfordul,hogy látszik,hogy álmos,azért pityereg,megpróbálom elaltatni,de annyira belelovalja magát a sírásba,hogy csak üvölt,üvölt. Szerencsére nem hasfájós már,azt kinőtte :)

Más is van így? Annyira rossz anyának érzem magam emiatt :( Mikor várható,hogy jobban fog menni a dolog? Tudom,hogy minden baba más,de érdekelne mások tapasztalata


2015. aug. 18. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
ó nekem még a 11 hónapos is úgy be tud hisztizni néha ha nem tud elaludni... pedig van,hogy már két kézzel ezerrel dörgöli a szemét mint egy kismacska olyan álmos. van ilyen,nem vagy rossz,ha belegondolsz egy két éves is mennyit sír neked meg csak 3 hónapos még,meg hát sajnos nem úgym üködik,hogy ránézel és varázsütésre csendbe marad,jó is lenne :-)
2015. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt van egy szerintem nagyon hasznos anyag:

[link]


Nem kell maga a készülék, elég a két bal oldali táblázat, sokat segít a sírás okának beazonosításában. Le van benne írva a baba testbeszéde, ami alapján az okot be tudod azonosítani könnyebben, mellette meg hogy mit csinálj olyankor a gyerekkel.

2015. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hordozókendőt próbáltad már?
2015. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a foga? Lányom kb 3 hónaposan csinálta, hogy valami irtózatos módon elkezdett sírni este. Álmos volt nagyon, de először csak nyekergett, aztán üvöltött. De nem tudtam, hogy a foga, amíg ki nem bújt neki, akkor abbahagyta.

Nem vagy rossz anya. :) :)

Nem olyan egyszerű szerintem. Hasfájást fel lehet ismerni, de még egy csomó oka lehet a sírásnak.

Én a kizárásos módszert alkalmaztam. Nem éhes, nem fáj a hasa, nincs melege, nem fázik, vsz nem is a foga, akkor "csak" front v ilyesmi.

Ringatgasd, mesélj neki, nyugtasd meg.

Nehéz dolog, tudom, nekem van 2 gyerkőc. :) De pikk-pakk megnőnek és sokkal könnyebb lesz - egy része legalábbis. :)

2015. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Végigzongorázok mindig mindent,de végül akkor hallgat el ha sikerül elaludnia...de hogy előtte miért ordít?

Megnézem a táblázatot,köszi.

Hordozókendőm nincs,csak kenguru.

Nem látok semmit az ínyén.

Köszi,hogy azt írod nem vagyok rossz anya :)

2015. aug. 19. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!