Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes vagyok és meghalt a...

Eszterka8 kérdése:

Terhes vagyok és meghalt a párom, hogyan tovább? 14 hetes kismama vagyok, igazi szerelemgyermek van a pocimban, annyira vártuk. és 3 hete mintha kitörölték volna az életem.

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 23:20
1 2
 11/11 anonim válasza:
80%

#8. Vagyok.

Olvasom mások véleményét de maradéktalanul nem értek velük egyet.

Nekem csak egy tanácsom van ne erőltess semmit!

Tudom hogy megpróbál mindenki vigasztalni és biztos vagyok abban is hogy az emberek jó szándékból mondják hogy majd lesz egy másik párod, szeretni fog meg te is őt meg.... Én is hallottam sok ilyen biztatónak szánt gondolatot barátoktól, ismerősöktől. A másik hasonló gondolat hogy idővel könnyebb lesz. Én tisztelettel mindkettőt vitatnám. Mert nem lett könnyebb semmivel sem csak hozzászoktam az állandó űrhöz ami bennem van furán hangzik de még a rémálmokat is megszoktam. A pártalálásról pedig az egyik legjobb barátom nyilatkozott legjobban. Ezt mondta nekem: "Akkor mi van ha egyedül maradsz és senkinek nem hagyod hogy átvegye a helyét az életedben. Na bumm van aki egy életre választ párt."

Ennyi. Tudom most majd lepontoznak a véleményem miatt de hidd el jobb ha hagyod hogy megtörténjenek a dolgok. Ne erőltesd.

2015. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!