Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevitet szedtem, most kipróbá...

Elevitet szedtem, most kipróbáltam a femibiont, de az sem az igazi, nem vált be. Áttérhetek a Hipp Natalra? 14 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem vált be? Hányinger?

Én Elevitet szedek, de múltkor kaptam ajándékba két kisüveg HIPP Natalt. Megittam azt is, persze nem keverve, hanem ahogy elfogyott az Elevit, megittam a Hippet (kb egy hónapig), majd most megint Elevitet szedek.

Ha nem napi szinten keveri az ember a fajtákat, szerintem nem lehet baj belőle.

2009. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elevittől és a femibiontól is hányingerem van,és székrekedésem.Ezért gondoltam a Hipp natalra.A Femibionra akkor váltottam mikor elfogyott az elevit.a femibionban még elég sok van,de nem bírom bevenni őket.Ezért szeretnék váltani.
2009. aug. 7. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem válthatsz, csak ne túl sűrűn váltogass. Azt mondják a Hipp Natal nagyon jó azoknak a kismamáknak, akik hányingeresek és nem bírják a többi magzatvédő vitamint. Nekem meg a Femibion ajánlották, én most gondolkozom, hogy majd kipróbálom, de azt is hallottam, elég drága. Nekem a székrekedés miatt mondták, hogy állítólag jó, mindemellett fejlettebb, mint a többi vitamin. Persze biztos van benne reklámfogás is, nem tudom.
2009. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gravidát szedtem, de miután minden reggel majd meghaltam miután bevettem áttértem a natalra. Semmi bajom nem volt tőle és még fincsi is.
2009. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!