Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írna olyan kismama aki egyedül...

Írna olyan kismama aki egyedül várja a babáját, aki szülés után maradt egyedül, vagy esetleg kapcsolatban van, de az mégsem az igazi?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem nem vitát akarok, az ne is írjon most kommentet aki nincs ilyen szituban. Csak kíváncsi lennék miért alakult így a babavárás, mennyi idősek vagytok? Esetleg ha pár mondatban elmesélnétek mi történt? Megbántátok-e, vagy csinálnátok-e másként?
2014. márc. 3. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apuka lelépett a 12. heten, onnantol egyedül voltam hosszú évekig. Az ok, hogy miért ment el, sosem derült ki. A gyerek tervezett volt, bar utobb ezt is tagadta. Harminc körül voltam akkor. Megbánni annyit bántam meg, hogy hittem neki. Mivel neki köszönhetem a gyerekemet, igy nem csinálnék máshogy semmit. Akármilyen féregnek is tartom, mégiscsak azert van a gyerekem, mert o az életem része volt.
2014. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 39 hetes vagyok,nem tervezett baba volt,fogamzásgátló mellett csúszott be,de a kapcsolatunk stabil volt és elég régi (2,5 éves) így közösen úgy döntöttünk,hogy megtartjuk.(Ő jobban akarta,mint én)

Aztán mindkettőnk családjával közöltük a hírt,de sajnos ő egyedül mondta el az ő szüleinek,mert nekem nem volt alkalmam elkísérni.Azóta sem tudom,hogy mi történt náluk,de azóta teljesen megváltozott.

Nekem hazudozik egyfolytában,hazaköltöztem a szüleimhez,volt,hogy 3 hónapig nem látogatott meg,mert mindig közbejött valami.

Egy csomag pelenkát nem vett,sem babaruhát sem semmit.Többször szakítani akartam,azt nem engedte,totál összevisszaságokat beszélt.Az anyjával azóta sem beszéltem,és érdekes módon nem mehettem hozzájuk tavaly október óta látogatóba sem,mert mindig volt valami kifogás,hogy miért ne menjek.


Most a legvégén vagyok,6 hét alatt sikerült annyit elérnem,hogy végre az apaságit aláírtuk,ő továbbra is azzal hiteget,hogy ő még mindig szeret engem,és a gyereket is akarja,velünk akar élni stb.

Én már nem hiszek neki,az apasági megvan,engem ennyi érdekel...A többi majd kiderül.

Teljesen megbolondult,fogalmam sincs mit miért csinál,miért hazudozik...olyan jelentéktelen dolgokban is...Azt tudom elképzelni,hogy drága "anyósom" telebeszélte a fejét.De bizonyítékom semmire nincs,az utolsó egy hetemben meg már le is sz...om:)


Néha úgy érzem,hogy megbántam,mert elég fiatal vagyok.Ha az elején tudom,hogy ez lesz,akkor nem vállaltam volna.Már nem csinálnám vissza ettől függetlenül,csak a jövőben nem leszek ilyen naiv az apukával kapcsolatban,mert a bizalmamat teljesen eljátszotta.

2014. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi MÉG együtt vagyunk. Nálunk csak annyi a probléma ha haza megy az anyja befolyásolja és teljesen másképp áll hozzám. Picit félek mert, még is csak mi vitatkozunk, és egymáson engedjük le a mérget. Próbálunk minél előbb elköltözni, hogy csak mi ketten legyünk és a nem sokára születendő kislányunk. Az a helyzet, hogy nagyon anya párti. Ha az anyja nincs valakivel jóba akkor ő is utálja. Nos van is egy közös ismerősünk és nekem is utálnom kéne amiért a drága anyóskám utálja. Ez nagyon kiborított mert, tőlem ilyet ne kérjen. Ja meg tudni illik az anyjáról ha valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor "háború" van..sajnos a fia annyira befolyásolható, hogy anyukának hisz, és anyukát támogatja. Ez miatt igen hamar tönkre fog menni az egész kapcsolatunk. Tervezett baba volt 4 hónapig szenvedtünk vele.


Most itt vagyok 6 hónapos. Remélhetőleg meg tudom beszélni a párommal, hogy minden rendben legyen de ehhez nekünk külön kell menni a szülőktől ami még minimum 1-1,5 év mire ez összejön..


A párom 25 éves én 21/L.



Ha netán szétmennénk nem bánnék semmit se. Hisz régóta akartam már babát. Sokszor megfordul a fejemben, hogy mi lesz ha ketten maradunk. De én akkor is boldog leszek vele. :)

2014. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sziasztok!Annyira sajnalom,hogy vannak akpcsolatok amik ilyenkor mennek tonkre :( Nalunk is ez a helyzet...9 eve vagyunk egyutt es van egy 14 honapos kislanyunk...mar az o megszuletese utan is voltak problmaink. ..azonban amiota elkoltoztunk az orszag masik vegere meg rosszabb lett ahelyzet. Nalunk a problema az,hogy nem segit semmit se a gyerek korul se a haztartasban plusz nem hajlando kimozdulni a 4fal kozul! Amikor meg otthon laktunk annyira nem foglalkoztam ezzel mert a szuleim sokat segitettek es veluk mentunk setalni,csavarogni mindenfele. Nagyon elgondolkoztam,hogy vissza kene menni a gyerekkel a szuleimhez' de kiderult,hogy megint terhes vagyok...elvetetni nem szeretnem, mert nem lennek ra kepes...viszont nem tudom,hogy meddig birnam 2 gyerekkel egy ilyen lusta ember melett
2014. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Elozo vagyok...veletlenul elkuldtem :-) bocsi...szoval nem tudom meddig birnam egy ilyen lusta ember mellett...foleg igy,hogy most terhes is vagyok es mindent nekem kell csinalni...pihenni eselyem sincs... a szules utanra gondolni se merek egyelore!!! Mindenkinek kivanok jo sok kitartast!!!
2014. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk becsúszott baba volt.. még meg is ünnepelte hogy apuka lesz.. majd nem tudom mi történt, gondolom az anyja tele beszélte a fejét, és felhívott megmondta, hogy neki ez nem fog menni stb.. ja még a gyerek nevét is ő akarta kiválasztani előtte.. igaz alá írta az apaságit, de itt ennyi is volt.. gyerek tartást még 2 évig sem fizette.. a gyereket soha nem látogatta.. majd lett másik barátnő, másik gyerek akit imád , erről a gyerekéről meg tudomást sem akar venni ! A gyerek most lesz 9 éves, gyerek tartásért már 7 éve harcolok nem sok sikerrel de nem adom fel. Szóval kb ennyi.. A mostani páromat imádja a gyerek, ő is imádja a gyereket. Jobb is már , hogy így történt hogy nem az igazi apukával vagyok együtt. de attól függetlenül féregnek tartom és nem értem, hogy lehet egyik gyerekedet szeretni a másikról meg tudomást sem szerezni. Ja apai nagyszülők is dettó ez.. őket sem érdekli..
2014. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7 hetes terhesen kidobtam,mert ivott és megvert.A gyerek a nevemen van,"apukát" nem ismeri.5 éves.Nem bántam meg,hogy megtartottam.Nagyon nehéz egyedül,viszont a családom mögöttem áll és állt.
2014. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!