Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeptember végére vagyok...

Szeptember végére vagyok kiírva. Miket kellene vennem a babomnak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

amiket még nem vettél meg. ugye nem 36 hetesen kezdesz el gondolkodni, hogy majd mi az amit venned kéne? :D

babót azért ne felejtsd majd a kórházba ;)

2015. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én tavaly szültem szeptemberben :-) kabátot,meg overállt is vettem,használtuk mindkettőt. kabátból 56-osat vettem nem hordta sokáig,de úgy akartam,hogy abba viszem haza,és ne nézzen ki nagynak. 62-est,meg 68-as overállt is elhordott a télen, 62-esből volt kabátja meg overállja 1-1, 68-asból meg 2 overállja akkor már elég hideg volt. egész picinek vékonyabb,közepes sapkák,utána kötöttek 2-2 minden méretből (télig ugye) bodyból vettem rövid-hosszú ujjút 56-osból kb fele-fele arányban, 62-esből 68-asból picit több hosszú ujjút. 56-ból pamut rugikat, 62-68-ból már inkább a vastagabb plüssöket de otthonra kellett a vékonyabb fűtésbe meg azok melegek voltak. voltak szettjei is, de iknább body+rugit adtam rá 68-74től kezdtem szetteket. harisnyát 62-68-as méretből hordott egész picinek nem kellett de én szeptember közepén szültem. takarót vékonyabbat,vastagabbat is.
2015. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azért olvastam el a kérdést, hogy vajon szerepel-e a válaszok között olyan, miszerint miért most kezdesz ezen gondolkodni... És bingó, lásd első válasz. Hogy miért jó a tökéleteseknek másokat oltogatni, fel nem foghatom...
2015. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én öcsém is szeptember végére van kiírva! Neki már van rengeteg ruhája, bölcsője, cumija, pelenkája, cumisüvege, kádhőmérője... Szóval mindene.
2015. aug. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, szerintem ne sok mindent vegyél, mert nem tudhatod mekkora lesz a baba. Én nagyon kevés dolgot vettem neki szülés előtt, inkább kaptam egy-két dolgot, de az sem volt sok minden. ( egy-két rugdalózó, hosszú body, rövid body, kabát, overál, takaró). Vittem a kórházba rugdalózót és olyan ruhát, amiben hazahoztuk. Az összes ruhát a szülés utána vettem meg. Akkor láttam, hogy mi kell még.
2015. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyobb cserepet, viragfoldet, esetleg nemi mutragyat, de ez annyira nem fontos. Kene egy nagyobb ontozokanna, es mindenkeppen vegyel karot, amire felfuthat, mert valoszinu hogy futobab.

Udvozlettel: a kisgazdak

:)

2015. szept. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!