Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet egy 35-37 éves anyukának...

Lehet egy 35-37 éves anyukának még nagyon jó alakja, bőre, azaz jó, irigylésre méltó teste?

Figyelt kérdés

Vagy ebben a korban már inkább Kevésbé vonzóak?.

Bocsánat csak féltem az alakokat. 2 gyerekem van, szeretnék egy harmadikat. Kicsit hiú vagyok. Sajnos. Ezen szeretnék valtoztatni



2015. aug. 24. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ez csak rajtad múlik.


ez a nő 75 éves,és 56 volt mikor sportolni kezdett:


[link]

2015. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez meg 38 éves három gyerekkel:


[link]

2015. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most milyen az alakod?


Nézd meg Sarka Katát, Szandit és sorolhatnám. Letagadhatna Szandi is 6-8 évet.

2015. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most jó az alakon. Mondhatni, szuper. De nem szeretnék örökké attól félni, hogy pár év múlva ezt elveszítem.

Köszönöm a linkeket.

2015. aug. 24. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, ha most szuper, akkor tudod a titkot:)


Sok szerencsét a 3. gyerekhez!

2015. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Genetika kérdése. Ha kettő szüléstől nem torzultál el, a harmadiktól sem fogsz.

Én 38 évesen szültem a lányomat, utána 54 kiló voltam, nem lett egy darab striám sem és a hasam tökéletesen visszament. Most megint terhes vagyok, eddig 5 kiló van rajtam a 28. héten. Igaz, aktív életet élek és sportolok amennyit sikerül (mondjuk fitness bajnok azért nem vagyok). Remélem, most is visszamegy mindenem "eredeti állapotába".

2015. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár már "régi" a kérdés,nem tudom azóta változott-e valami.Én 40 évesen szültem meg a 3. gyerekemet-4 évvel ezelőtt-Ő utána néztem ki a legjobban.Szerencsére ez a mai napig tart.Én csak biztatni tudlak!
2016. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!