Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anyukának tartod...

Milyen anyukának tartod magad? Hogyan jellemnéd magad, mint anya?

Figyelt kérdés
A pozitív és a negatív tulajdonságokat is írjátok le, ne csak az egyiket :)
2015. jún. 4. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Magamhoz mérten igyekszem anyaként a maximumot nyújtani.

Szerető, gondoskodó vagyok. Fegyelmezni, pláne büntetni nem nagyon tudok, túl kedvesen kérek általában.

Ha fáradt vagyok türelmetlen vagyok, sok mindent túlaggódom.

2015. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hirtelen haragú vagyok,hamar elpattan a húr,inkább hiszti ez... ezt bevallom. De sokszor a türelmem is fogytán.. 3 gyerek mellett nem is nehéz :D Makacs is vagyok,és szeretem a rendet,és a fegyelmet. Igen...szigorú vagyok,és vannak elveim,amikből nem,vagy csak nehezen engedek. Viszont,életem a gyerek,és a nagy család. Tűzbe megyek értük,ha kell anya tigrisként állok ki értük. A ,,zord külső,, hatalmas szívet takar. Állítólag jó lelkű,segítőkész és igenis szerethető anyukájuk vagyok Nekik. :D A reggeli ölelésem állítólag feltöltő erejű,a puszijaim szerencsét hoznak. :)Ezt a két nagy mondta. :D A kicsi közli velem,hogy szeret és szép vagyok.(ilyenkor olvadok....és fél délelőtt bőgök,milyen szerencsés vagyok.... de tényleg..) Egy határozott,olykor szigorú,de melegszívű anyának gondolom magam.
2015. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem én jó anya vagyok, de ez a gyerekem miatt van. tökugyanolyan a gyerekem mint én, nyugis, konfliktus kerülő, inkább intravertált... mi ketten nagyon jól kijövünk és mivel hasonló a személyiségünk, ugye úgy csinálom ahogy nekem is jó lenne így neki is jó :)

6 éves lesz, szóval már el is mondja, hogy neki is tök jó így ahogy van, imádjuk egymást :)

de nyilván tisztában vagyok vele, hogy ha egy hevesebb természetű lenne, akkor már nem tudnám azt írni amit fent megtettem. szóval ez, hogy jó vagy nem jó, azért a gyerektől is függ, nekem jót dobott a gép, így könnyű... :)

2015. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A fiam szerint gondoskodó vagyok, és szereti hogy mindig mindenre gondolok :)

Amit nem szeretek magamban, néha türelmetlen vagyok vele...

egyébként engedékeny anyuka vagyok, de van egy határ, amit nem léphet át!

A fiamnak inkább a bizalmasa szeretnék lenni....mint egy rettegett felnőtt akinek nem mondhat el semmit....

2015. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A gyerekeim kérdezd. Ha épp valamit megtiltok, nem engedek, nem teszek még, elveszek akkor gononosz vagyok. Amikor meg együtt okorkodunk, játszunk főzünk... Akkor kedves jofej cuki vagyok...
2015. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legnagyobb szélsősegek is igazak rám időnként. Vagyok angyali és vagyok sárkány. Vagyok meggondolt és vagyok idegbeteg. Vagyok felületes és vagyok alapos. Vagyok nyitott és vagyok zárkózott. Vagyok laza (mondjuk ez ritkán:)) és vagyok páikolós-görcsölős... Szóval nem tudom, de igyekszem jó anya lenni, mert ez nagyon fontos nekem, a legfontosabb. Asszem úgy az elfoadható kategória körül lehetek :)
2015. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En azt hiszem leginkabb a 3 gyerekes anyatigrisre hasonlitok az eddigi jellemzesek alapjan. Bar nem vagyok annyira szigoru mint O, de a tobbi igaz. Ja es faradt.....mindig faradt.

2 kiscsaj es egy 33hetes pocak baby anyukaja

2015. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelek az igényeikre, pl. kérdéseikre igyekszem mindig válaszolni, próbálom a legtöbb dolgot megadni nekik testileg és lelkileg. Nagyon következetes vagyok, de sajnos elég hirtelen haragú. Ha kimondom a büntetést, be is tartom. Néha túl korlátozó vagyok, nem igazán tudom elengedni magam. De sokmindent szeretek velük csinálni, aktív vagyok, sokat játszunk, hagyom őket felfedezni.
2015. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és imádjuk egymást, babusgatós típus is vagyok, nagyon gondoskodó.:)
2015. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Laza, baràti stìlusban vagyunk a gyerkőccel, sokat hülyülünk, nem épp tekintély elvű a nevelési mód. Nagyon kimutatjuk hogy szeretjük, mondjuj is. Őszinték vagyunk, emberként, kis felnőttként kezeljük, bevonjuk a döntésekbe. Odafigyelek az igényeire.


Türelmetlen tudok lenni és lobbanékony, ha rossz napom van. Kiabàlni is szoktam. És nem "nyalom ki a popójàt". Értsd: nem sétàlunk vagy jàtszóterezünk vég nélkül, nem főzök neki 6 féle fogàst. Nem vagyok következetes sokszor.

2015. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!