Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Így mekkora babára lehet...

Így mekkora babára lehet számítani?

Figyelt kérdés
Anyuka kövér, de a terhessége alatt nem nagyon fog tudni enni. Max napi 1 szendvics. Ilyeneesetbn károsodik a baba ? És így lehet a szokványos 3-4 kg? Se vitamin se kaja inni iscsak viz.
2015. aug. 25. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Napi 1 szendvics??? Minden, csak nem egészséges.

Genetikán is múlik a baba mérete.

2015. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért nem fog tudni enni?

Azért ez így elég nagy felelőtlenség.

Ennyi kaja mellett nem tudom elképzelni, hogy valakinek 4 kilós gyereke szülessen.

2015. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így arra lehet számítani, hogy anyukának komoly egészségügyi gondjai lesznek. A baba el fogja venni, ami neki kell (bár szerintem így már a végén neki sem jut elég), anyukának meg semmi nem marad. Ezt így nem szabad.
2015. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És akkora lehet hogy hazajöhessenek a kórházbol?
2015. aug. 25. 14:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugye, nem azért kérdezed, mert ennyire nincs pénze anyukának. Mert akinek nincs pénze kajára, könyörgöm, ne vállaljon gyereket!

Igen, lehet, hogy eléri azt a súlyt, hogy haza lehessen vinni, de utána mi lesz???

2015. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Visszamegy dolgozni és lesz.
2015. aug. 25. 15:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek....
2015. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a kismama nem táplálkozik megfelelően igen,sérült lehet a baba testileg és szellemileg is.
2015. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon kevés, ez már konkrétan éhezés. Terhesség alatt nagyon nem jó. Az tök mindegy, hogy az anyuka kövér-e, vagy sem, a gyerek valószínűleg elég kis súllyal fog születni, és simán kialakulhat nála valami hiánybetegség, vagy nem megfelelő idegrendszeri, agyi, érzékszervi fejlődés is bekövetkezhet.

Amúgy nem értem, hogyhogy a terhessége alatt nem nagyon fog tudni enni. Miért, amikor nem terhes, akkor tud enni, terhesen meg nem fog tudni? Én ezt tényleg nem értem.

2015. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell egy gyereknek 4 kilosra hiznia az anyaméhben. Elég 2,5-3 kilo is böven. Viszont ehhez enni kell. Rengeteg energiát emészt fel a terhesség, nem lehet kibirni egy szendviccsel. Én egy fél disznot meg birtam volna enni a harmadik trimeszterben. Meg azért arra is számits, hogy mi van, ha pl azt a napi egy szendvicset is kihányod pl. Meg oké, hogy vissza mész szülés után dolgozni (?!?!?!), de 6 hétig minimum ez lehetetlen. Addig mit fogtok enni? A szoptatéshoz bizony azért nem árt, ha egy szendvicsnél többet eszel. Különben tápszert kell venned, ami sokkal drgágább, mintha mondjuk kicsit többet ennél. Amugy meg igen, szerintem ettöl simán sérülhet a baba.
2015. aug. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!