Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti teljesen felkészültnek...

Ti teljesen felkészültnek éreztétek magatokat a babára, vagy valami kis bizonytalanság mindig volt bennetek?

Figyelt kérdés

Mármint, még mielőtt jött volna a pici.


Én még ráfogom a fiatal koromra (22 vagyok), hogy néha ábrándozok a babavállalásról, elképzelem magát a várandósságot, a szülést, és nagyon boldog vagyok már a gondolatától is, amikor elképzelem ahogy a kis lányaim és fiaim körülöttem szaladgálnak. De néha meg pont, hogy azt érzem, hogy isten ments ilyesmitől, még ezt meg azt szeretném átélni, ide meg oda szeretnék menni...


Ez valóban csak azért lehet, mert még túl fiatal vagyok a babavállaláshoz? Vagy ez egy általános érzés, és- mint ahogy mondták is már nekem korábban- erre valóban nem lehet soha teljesen felkészülni? Mik a tapasztalataitok?


2015. máj. 13. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok,idén szülök, felkészültnek érzem magam testileg, lelkileg, anyagilag, hogy egy babát felneveljünk.
2015. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wiky93 ***** válasza:

21,5 évesen szültem, felkészült voltam már a terhesség legelején is. Sőt már előtte is, 1-1,5 év mire összejött a babó.

4,5 hós a lányom és minden jó, kitapasztaltam nagyon, nem féltem semmitől, pedig a kórnyezetemben egy babás ismerősöm sem volt..


Szerintem nem a fiatalságod miatt van ez így, én is fiatal vagyok, mégse abban a cipőben jártam/járok mint te. Mindenki más és más, biztos van aki jóval idősebb mint mi és ez az érzése mint neked.

2015. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!