Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nevelőintezet lehetséges?

Nevelőintezet lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves fiam és egy 2 éves lányom. A fiam lop,csal, hazudik, lehetetlen vele élni. Utal,kopkod, amit mondok neki meg sem hallja, állandóan a szobájában végzi el a mellekhelyiseges dolgait, mindent osszetor, és még sorolhatnam. Megigertem neki hogy intézetbe adom, ő meg csak annyit mondott na végre.ha el szeretném intézni akkor ugye a kicsit nem vinnék el?mert ha igen akkor inkább meg sem próbálom.
2015. aug. 30. 08:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%
Jó, van három gyereked. És van olyan, amelyik ilyen durva formában viselkedészavaros?
2015. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

a másik 60 %-os vagyok :)


egy gyereknek tényleg igyelemre van szüksége, de nekik még csak a hiszti és hasonlók vannak, mint eszközeik.


ha csapkod, azért van, mert rád van szüksége, e ugye tee van rusztrációval(ideges, ami neki sem jó)így egyszerre ölelne és ellökne.


én abból, hogy bárki, aki a gyermek védelmében hangot emel lepontozzák, arra jutottam, hogy a gyereknek valóban nem erre az anyára van szüksége, ha a büntetés, szankciók szerintük a helyes megolás. habár de. annak aki ezekkel az eszközökkel él szeretet helyett.

2015. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

*figyelemre

*és ugye tele van frusztrációval(ideges, ami neki sem jó)így egyszerre ölelne és ellökne.

2015. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy nem figyelemre van szüksége. Azt sem mondta senki, hogy ne kéne szeretni, akármilyen is. De az egyszerűen NEM működik már egy ekkora gyereknél (főleg ha ennyire súlyos gondok vannak), hogy beállítjuk a sarokba.

Azt kellene feltárni, hogy mi áll ennek a viselkedésnek a hátterében, de az nem ebből a kérdésből fog kiderülni, az tuti. Ehhez szakember kell.

2015. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!