Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam amiért...

Rosszul érzem magam amiért hátba támadom a főnökömet egy lehetséges terhességgel, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok egy új munkahelyen, a főnökség rendes, iszonyú pénzeket kaszálhatnak be, tehát anyagilag nem lenne akkora veszteség a hiányom. A kollektíva miatt nem szívesen dolgoznék itt sokáig, bár a munkámat és magát azt, hogy dolgozhatok nagyon szeretem, hasznosnak érzem magam.

Már van egy gyermekünk, de szeretnénk egy tesót és lassan elkezdenénk próbálkozni (ugye lehet, h azonnal, lehet h hónapokig nem jön össze).

Mivel mérgező anyagokkal dolgozunk egyből táppénzre kellene jönnöm, más munkakör nem nagyon van, kis cégről van szó.

Én is 30 felett vagyok már, az emberek olyanok, hogy hiába hajtasz, senki nem ismeri el, hogy keményen dolgozol. Várhatnék még fél v. 1 évet, de nem lennék előrébb, nem hiszem, hogy a Gyed lejárta után oda szeretnék majd vissza menni.

Ti várnátok, vagy megtennétek az első lépést a vágyott baba után?


Köszönöm!


2015. máj. 16. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel lenne jobb fél vagy 1 év múlva?
2015. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért lenne hátbatámadás egy terhesség.

Talán amikor odamentél, akkor azt mondtad nem akarsz gyereket?

Ne várj, álljatok neki nyugodtan.

2015. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az interjún azt mondta h nem foglalkozik azzal h ki mikor akar gyereket, neki is 2 van, családcentrikus. A gondom, h nem régóta vagyok ott, de tudom nem másoknak kell megfelelni.
2015. máj. 16. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg nem hátbatámadás.
2015. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akkor lettem terhes, amikor elkezdtem dolgozni egy új helyen. Szóval szerintem hajrá.
2015. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó, h fogadták?
2015. máj. 16. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!