Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesen elmenjek a temetésre?

Terhesen elmenjek a temetésre?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok, anyósom sajnos meghalt. Pàrom keresztlànya szerint terhesen ne menjek a temetésre. Szerintetek?
2015. szept. 1. 16:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól vagy, szerintem semmi akadálya.
2015. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Úristen! Miért ne? Nem beteg vagy, csak terhes.
2015. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Én sem látom akadályát, ha jól érzed magad és úgy érzed végig tudod állni/ülni a szertartást.

Gondolom a párodnak jól esne a támogatás a szertartás alatt is. De ha nagyon felzaklatna téged, akkor lehet, hogy nem kéne, nehogy rosszul legyél. Ezt neked kell érezned, hogy mennyire bírnád.

2015. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Hát ilyen közeli hozzátartozó halála esetén meg kellene jelenni. Nem kellene a ferjedet támogatni ebben a tragédiában? Amúgy a terhességet miben tudna befolyásolni a temetés?
2015. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs egészségügyi akadálya, akkor illene ott lenni, hiszen közeli hozzátartozó és szüksége van a párodnak a támogatásra. Alapvetően a terhesség nem betegség.
2015. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irto illetlen dolog lenne nem elmenni. Ilyen helyzetben mindenképpen a férjem mellett szeretnék lenni. Nálam nem lenne kérdés, én mennék. Max akkor hagynám ki kb, ha már 39-40 hetes lennék.
2015. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
30 hetes voltam, amikor egy nagyon közeli barátom meghalt, természetesen elmentem a temetésére. Nem is kérdés szerintem.
2015. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ennek nem szabadna kérdésnek lennie. A párod anyja halt meg, a legfontosabb most, hogy támogasd. Ráadásul a 22 hetes terhesség még bőven nem jelent terhet, nincs nagy hasad, tudsz állni, ülni, mozogni. Egyértelmű, hogy ott a helyed.
2015. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Persze hogy menj el, a férjed mellett a helyed ebben a helyzetben. Szerontem csak valami babonàból mondhatták,hogy ne, de az butasàg. Nekem sajnos apukám hunyt el az első terhesséhem alatt, természezesen nem hagytam ki a temetését.
2015. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Úristen, hogy jut egyáltalán ilyen eszedbe, hogy nem mész el???
2015. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!