Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap meghalt a nagymamám.38...

Tegnap meghalt a nagymamám.38 hetes terhesen ti elmennétek a temetésre?

Figyelt kérdés
Több, mint 200 km-t kéne utazni oda és vissza is. Nem tudom, mit tegyek.
2012. júl. 30. 09:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem, 200 km-t már nem utaznék 38 hetesen, a nagymama sem szeretné, azt hiszem.
2012. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Igen, gondolom kocsival mennél, nem lesz semmi bajod.
2012. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!

Kérdezd meg az orvosodat!

2012. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

őszinte részvétem először is!

szerintem a temetésre ne menj el, ki tudja mikor dönt úgy a baba, hogy jönni szeretne... miután megszületett a pici utána mennék el hozzá.

sajnálom!

2012. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nekem nagyon fontos a nagymamám, ő nevelt fel. Ha a szülés napján lenne a temetése én akkor is elmennék.


Őszinte részvétem!

38 hkm

2012. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Ha kocsival mész, és egészséges vagy, és szeretted, miért ne?

Később lelkifurdalásod támadhat, hogy nem voltál ott.

2012. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ milyen viszonyban voltatok. Én nagyon kötődtem a nagymamámhoz, így biztos elmennék a temetésére 38 hetes terhesen is. Ha nem voltatok olyan közeli kapcsolatban, és ott lesz a családod részéről más (aki képvisel titeket a szertartáson), akkor biztosan megértik, ha te nem mész.
2012. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mint egy előző válaszolót, engem is a nagyi nevelt,így biztosan elmennék. Esetleg vidd magaddal a kiskönyvedet és a kórházi csomagodat,hátha... sosem lehet tudni,de ha mégis beindulna a szülés,akkor legalább ne teljes készlethiányban legyél. Őszinte részvétem!
2012. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem el, pedig a szívem majd meg szakadt, de a doki sem engedett el, idegen ország, idegen nyelv, és nyíló méhszáj, nem mertem kockáztatni...
2012. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Elmennék! Bár a kocsiba bepakolnék mindent ami a szüléshez kell.

Én a szülésem napján meg az előző 7 napban minden nap 150 kmt VEZETTEM mamám halálos ágyához! Végstádiumban volt. Bár megélte a szülésemet, de nem lett bajom, sem a vezetéstől 39 hetesen, sem a távolságtól. De nekem mama nagyon fontos volt. Ha a temetése letrt volna akkor, oda is mentem volna, mint ahogy mentem 34 hetesen keresztapám temetésére.

2012. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!