Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mennétek temetésre?...

Terhesen mennétek temetésre? Bővebben

Figyelt kérdés

olyan kellemetlen számomra, mert már két hete várom ezt a hét csütörtököt most vagyok 18. hétben, és most csütörtökön kell menni kontrollra, meglehet nézni a babát védőnő, fogorvos stb... szóval tudjátok hogy az ember mennyire várja ilyenkor hogy már lássa a picit.

Viszont ma kaptuk a telefont hogy meghalt a rokon és olyan körből volt való ahova szívesen mentünk. Sajnos egybe is esik nagyjából a két esemény. ...:s


nem derogál, csak olyan rossz ómennek érzem ezt most. ...


mi a véleményetek?


2012. aug. 20. 20:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
hozzáteszem hogy már gondolok rájuk egy ideje és el is akrtam menni hozzájuk augusztusban most hogy végre rendben vagyunk én és a baba-, de nem így akartam mennni. nem ilyen alkalomra... :(
2012. aug. 20. 20:58
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék. Én is voltam temetésen nem olyan régen... miért lenne rossz ómen? A vizsgálatra meg lehet másik időpontot kérni.



33hkm

2012. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy miért... de nem érzem ezt a fajta rokonlátogatást most...
2012. aug. 20. 21:12
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék, voltam is 23 hetesen 300 km-re. A sógorom élettársa halt meg, úgy éreztem, mindenképpen ott kell lennem.
2012. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Érzed nem érzed.... rokon.... pfff
2012. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
5-ös mit pff-olsz? sosem volt még bizonytalan érzésed, ami pl bejött és jó hogy hallgattál rá?
2012. aug. 20. 21:16
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
miért milyen megérzésed van??
2012. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
sztem hozasd elörébb a vizsgálatot, tul leszel rajta minden ok és menj el utána a temetésre. el kell menned.. a növérem 8honapos volt mikor az pánk meghalt, ö is ott volt.
2012. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Az illető rokon, azt írtad olyan körből ahova szívesen mentetek. Te bevállalnád h a család meg a barátok ferde szemmel nézzenek h egy rossz érzés miatt nem mész el?

Én megértek mindent, de nem a szomszéd férjéről van szó...


De tudod mit? Nekem aztán tök mindegy....

2012. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

7-es rossz érzésem van, nem volt olyan közeli, de ahogy mondta a párom hogy rossz híre van a nagynénémnek és amikor beugrott hogy mi lehet az rossz hír, akkor belenyílalt a hasamba, szúró, nagyon kellemetlen érzést éreztem..

Ilyet nem éreztem a terhesség egész ideje alatt idáig.

És valahogy összeegyeztethetetlen, bennem, hogy egy ilyen nap, amit ennyire vártam, a gyerek akire 7 évet kellett várni, végre megnézhetem.. és akkor közben hirtelen történik egy haláleset, és arra kell elmenni pont az nap. pont akkor. MÉrt nem péntek, mért nem csüt délután, miért kell egybe esnie?? vagy számtalan nap lenne rá..


Nem tudom hányas, nem tudok csak jövőhéten menni mert sztk-s orvos egyszer rendel egy héten...


értitek valamelyest?

2012. aug. 20. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!