Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a magyarok...

Miért van az, hogy a magyarok főleg az anyákra gondolok, nagy része mindig mindenkinél okosabb?

Figyelt kérdés
Legyen szó gyereknevelésről, szoptatásról, szülésről. Ha valaki másképp csinál valamit, egyből az jön, hogy rosszul gondolod, amikor más országokban elfogadott a dolog.
2015. szept. 3. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Normális ember nem mások véleménye alapján csinál, vagy nem csinál valamit.
2015. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont előbb olvastam a bölcsis kérdést, amiből gondolom jött a kérdésed.

Szerintem minden területen vannak nagyokosok, nem csak itt - csak épp most ezt böngészed és azért gondolod, hogy az anyukák hülyék. De az egész világon ez megy, valaki úgyis okosabb a másiknál. Túl kell rajta lépni, és kiszűrni a hasznos válaszokat. De ha belegondolsz, te is elképzelsz valamit, és ha valaki mást állít, akkor már szerinted is az okoskodás, nem? :)

Szerintem nyugi, nem kell ennyire lelkizni. Ez egy no name oldal, sokszor gagyi kérdésekkel, sokszor gagyi válaszokkal. Ne pörögj rá ennyire!

S most nem akartam neked rosszat, hidd el.

2015. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Senki nem bántott a bölcsis kérdésednél, ezt kellene felfognod.
2015. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen bölcsis kérdésnél? Nem írtam ki ilyet, nem bölcsis a gyerekem.
2015. szept. 3. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, ha nem te vagy az ottani kérdező, akkor tárgytalan a hozzászólásom.
2015. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minden baba és minden terhesség más. Meg lehet hallgatni más véleményét is, mert segítő a szándék, de nem muszáj meg is fogadni. Nekem ez a véleményem.
2015. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!