Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire alapvető...

Szerintetek mennyire alapvető dolog, hogy egy nagyszülő tudja az unokái születésnapja dátumát?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon. Ha nem tudja megjegyezni, akkor írja fel valahová.
2015. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Embertípus függő. Nálunk a Nagyik tudják, Apám talán a hónap szintjén van képben, Apósom szerintem még azzal sem... :) Nem sértődöm meg rajta, hogy a Nagypapák nem, jó előre figyelmeztetem őket és annyi.
2015. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Alapvető szerintem, de konkrétan anyósom egyik unokája születésnapját sem tudja...Mondja is, hogy nem tudja megjegyezni. 61 éves...Inkább nem tartja fontosnak, ez az igazság.

6, 12 és 15 évesek.

2015. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

nagyim mindig beírja a naptárba, újévkor mikor lecseréli akkor végiglapozza a régit és átírja ;)

anyám tudja, apósom csak akkor köszönti fel az unokát ha én felhívom, hogy most van és ajándékot is veszek a nevében, mert olyat se tett még...

apámnak gondolom szólnak, passz :)

anyósom nincs, de régen engem mindig felköszöntött, szóval azt gondolom, hogy ha velünk lenne akkor észben tartaná :)

2015. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Én is úgy gondolom, hogy személyiségfüggő. Van olyan családtagunk és olyan nagyon-nagyon jó barátunk is, akinek elnézzük, hogy soha, semmit nem tud megjegyezni, semmilyen dátumot. Viszont a szeretetük egyértelmű és nyilvánvaló. ÉS ez a lényeg, nem a dátum és nem az ajándék. (Amit egyébként hoz, rendszeresen, csak nem épp adott napon.)
2015. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
én sok olyan szülőt is ismerek (munkámból kifolyólag), ahol 5-6-7 gyerek van, és nem tudja a szülő sem, hogy melyik mikor született...
2015. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó, vannak ilyenek...


Én napközis vagyok, 11 gyerek tartozik hozzám. Az elmúlt hetekben párszor le kellett írnom az adataikat, így már én is megtanultam. De hogy valaki a saját családtagjaiét ne tudja:S


egy korábbi

2015. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Egyáltalán nem alapvető. Nyilván az unokák sincs fogalma a nagyszulojerol. Fel lehet írni azért van a naptár.
2015. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Egy pár éves unokának nyilván nincs fogalma a születésnapokról, de a 12 és 15 éves gyerekeim tudják a mamák dátumait, évek óta.
2015. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ők a kivételek, utolsó. Esélyes, hogy a nagy többségnek fogalma nincs róla. Sokszor a szülőet se tudják. Én pl a szuleimet, a férjemet és a gyerekemet tudom, az összes többi csaladtag/barát pedig a naptárban van,
2015. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!