Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni, fura-kavargó...

Szülés utáni, fura-kavargó érzések, Nektek is vannak?

Figyelt kérdés
Boldog vagyok, hogy megszületett második tervezett babám :) Ma 12 napos és imádom! De egyik percben olyan szomorú leszek, ok nélkül és sírok. Miért van ez így? A másik percben, pedig mindenféle gondolat kavarog bennem, hogy lezárult egy szakasz az életemben és hiányzik. És félek, hogy megöregedtem, meg ilyenek... stb., most megint sírok :) Persze ezek is akkor jönnek rám, ha a páromnak dolga van és egyedül maradok kicsit. Veletek is van ilyen? Mennyi idő alatt múlik el ez a szakasz? A hormonok miatt van ez is?
2010. márc. 12. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem a hormonok miatt van! és ezt nevezik szülés utáni depressziónak! Amugy volt nekem is az elsóő babámnál és nekem 1-2 hónapig tartott :S de aztán utána teljesen jól voltam!
2010. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves elő válaszoló, megkérdezhetem, hogy Te mennyire vagy közeli kapcsolatban a szüleiddel? Illetve, hogy miket éreztél, milyen dolgokon aggódtál? Köszi!
2010. márc. 12. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok, ahogy Te, kedves kérdező. Már 2 hónapja.
2010. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem kb másfél hóig tartott,nem tudtam mit kezdeni az új helyzettel.első baba és akkor esett le,mekkora felelősség.
2010. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nektek is kitartást! Bocsi, nem kárörvendés, de azért vigasztal, hogy nem vagyok egyedül. Illetve, hogy ez a szülés utáni állapotban normális. Köszi szépen! Azt hiszem ha jobb idő lesz, akkor már kilehet mozdulni erre-arra és elszáll ez a hangulat.
2010. márc. 12. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is abban bízom, hogy a jó idő segít majd. A séta önmagában is kellemes, vidító lehet, de engem néha elszomorít, mert legtöbbször egyedül kell tologatnom a babakocsit. És akkor megint rámjön a sírás :(
2010. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: szegénykém, biztos nem jó céltalanul sétálni. Azt hiszem én is babás mellé fogok vergődni, majd valakivel összeismerkedek. Mondjuk kicsi az esély rá, hogy itt lakj a közelemben, de hátha. Én a XIII. kerületben a Béke térnél lakok. Te hol laksz? Itt az oldalon is szoktam látni ilyen kérdést, hogy ki lakik a közelben, sétálás szempontjából, stb. Tedd fel Te is a kérdést, hátha babás társra találsz.
2010. márc. 14. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!