Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha véletlenül elszakadnátok...

Ha véletlenül elszakadnátok valahogy egymástól a gyereketekkel (bármilyen életkorú), mi van vele megbeszélve, mit kell tennie ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. valamilyen eseményre, ahol tömeg van, vagy közlekedési eszköz, vagy bármilyen előre nem látható helyzetre.
2015. szept. 9. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Bevasarlőközpontban ott marad ahol utoljara latott vagy ha halja bemondani a nevet odamegy(bemegyünk az üzletbe vetünk ra egy pillantast, hogy hol van) . Tömegközlekedesi eszközön a következő megalloban megvar.
2015. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rendezvényen odamegy az autóhoz, bevásárló központban megkeresi a biztonsági őrt, más helyen keres egy felnőttet
2015. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tömegközlekedésnél, ha ő marad fent a buszon véletlenül, akkor a következő megállóban leszáll, és ott megvár. Ha a megállóban maradna ott (mondjuk ezt el sem tudom képzelni, hogy történhet meg), és én vagyok a buszon, akkor ott marad, ahol van, és ott vár.

Áruházban, bevásárlóközpontban elmegy az infó ponthoz, vagy keres egy biztonsági őrt, és elmondja, hogy mi történt.

2015. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2.

Milyen felnőttet? Én azt szoktam mondani, hogy anyuka gyerekkel a legjobb, nem akárki felnőtt. Szerintetek?

Volt egyébként már ilyen eset veletek?

2015. szept. 9. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha rendezvényre megyünk, ahol nagy a tömeg, akkor egy nyakbaakasztható cédulára rá van írva a nevünk, telefonszámunk, ez mindig nála van ilyenkor, és tudja is, hogy "egy nénihez" kell odamennie és szólni, hogy keressenek minket.


Ha hipermarketben, bevásárlóközpontban vagyunk, akkor az információs pult a találkozóhely.


Egyszer a fiam elment az apjával a budaörsi Tescoba, elkeveredtek egymástól, karácsony előtt pár nappal lévén óriási tömeg volt. A kicsi fiam odament a vevőszolgálathoz, és elmagyarázta a szitut. A dolog érdekessége, hogy a férjem nem beszél magyarul, így a gyerek maga mondta be neki a szöveget a hangosbemondóba...azóta is büszkén emlegeti :)

2015. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én azt szoktam mondani neki, hogy először egyenruhás felnőttet keressen, ha nem talál a második az anyuka kisgyerekkel
2015. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!