Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megéri Rodyt venni, vagy...

Megéri Rodyt venni, vagy ugyanolyan jó egy olcsóbb "állat" is?

Figyelt kérdés

2.5 éves kisfiamnak keresnék, olyat, amit még tud használni egy darabig, tehát olyan karakterű legyen, mint a Rody (magas teherbírás, méretekben hasonló)

Tudnátok ajánlani? Sokfélét találtam, de nem tudom, melyik lenne jó minőségileg is.


2015. szept. 11. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lányom 1 évesen kapott gumicsacsit. Olyasmi mint a Rody csak keményebb anyag és egy picivel nagyobb. Most 2 éves 16,5 kg. 1 éve gyűri de semmi baja nincs.
2015. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Az nem is baj, ha nagyobb, mert a fiam már közel 100 cm, és jó lenne, ha még egy darabig tudná használni :)

Hol kapható ez a csacsi, milyen fajta?

2015. szept. 11. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
A gumicsacsi merevebb, és a teherbírása is kisebb (tudtommal 50 kg maximum). A Rody szerintem sokkal jobb minőségű, az én 6 éves 120 cm magas fiamnak még bőven jó, és a súlyhatár is messze magasabb, mint a gumicsacsinál. Persze, lehet, hogy én estem túlzásba, de én ragaszkodtam a Rodyhoz. Ha alaposan megnézed, akkor láthatod, hogy a lábrész kialakítása sem ugyanolyan.
2015. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor 2.5 évesen sem vagyunk még elkésve vele? Mert most azt olvasgattam, hogy talán az ugráló labda már jobb lenne, bár szerintem még kicsi hozzá.
2015. szept. 11. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a labdához még kicsi. Nekünk egy Rody csacsink van, de én a bolhapiacon vettem egy ezresért. Még én is szoktam ücsörögni rajta, pedig 80 kg vagyok. Kb. két éve van meg, semmi baja.
2015. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Rodyt eleve 2 éves kortól ajánlják, úgyhogy nem. Nyilván lehet hamarabb is használni, az én kislányom 20 hónapos, első szülinapjára kapta. Egyévesen még csak "hintáztattuk" rajta, most már ő maga ugrándozik, de még csak rajta, haladni, ugrálni nem tud vele. Szerintem pont most van ott korban a kisfiad, hogy jó lehet egy Rody, de akár a kisebb fajta ugrálólabda is. Utóbbit inkább gondolom még nagynak neki, mint a Rodyt.

Egyébként a Rodyt én is használtan vettem, érdemes szétnézni. Teljesen jó állapotú, senki nem mondaná meg róla, hogy nem újonnan vettük.

2015. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az ezres nagyon jó ár érte, én ennek többszöröséért találtam, de még így is olcsóbb!

Köszönöm a válaszokat, ezt fogom venni :)

2015. szept. 12. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!