Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem féltékeny állat volt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem féltékeny állat volt. A srác barátnője, akivel 7éve együtt vannak, ugyanolyan beteg. Tehát mindkettőnk azt az érthetetlen típust fogtuk ki. A srác sokszor tette tanújelét annak, hogy tetszem neki. Belemenjek, vagy se?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 02:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint egy bizonyos szexuális szindrómába...
2012. jún. 15. 02:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Na még egyszer, mer nem sűrűn volt felfogható.
2012. jún. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivan?
2012. jún. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát az én exem,meg egy pasi barátnője ugyanolyan beteg.Féltékenység a köbön,stb.Én szenvedek jelenleg a kapcsolatom miatt,mert tönkrement,meg az a másik pasi is.Mindkettőnk párja ugyanolyan idegbeteg féltékeny típus.Eddig csak barátként beszéltünk mindenről,de kezdem azt érezni,hogy egy hullámhosszon vagyok vele.Eddig még nem történt semmi.Nem is akarok más párkapcsolatába belerondítani.Ne is kezdeményezzek?Egyébként jó pasinak tartom,nekem is komoly kapcsolatra lenne szükségem,szét dúlni nem akarok semmit.
2012. jún. 15. 02:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyha úgy érzed, hogy ő is szeretné, akkor próbáljátok meg. Amíg nem érzed biztosra, addig ne kavarj. Hagyd, hogy ő kezdeményezzen, ha akar egyáltalán.
2012. jún. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja, ne mássz rá a srácra. És ha ő jelzi neked, hogy akar valamit, akkor szabd feltételnek, hogy előbb szakítson a csajával, nehogy a végén pofára ess.
2012. jún. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!