Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem, már...

Mit tegyek, ha úgy érzem, már nem szeretem a páromat, de közben jön a baba?

Figyelt kérdés
Szinte màr nem is érdekel mi van vele, hova megy, mikor jön haza stb. A csalàdjàval is bajok vannak, ezért is érzem úgy, hogy elég volt. Viszont úton van a baba és nem tudom mi lenne jó. Mit csinàljak?
2015. szept. 12. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:

próbáld meg helyrehozni a kapcsolatotokat, ha még lehet

így hogy terhes is vagy, gondolom komoly a dolog és hosszabb ideje együtt vagytok

meg hát ott lesz a baba

szóval gondold át jól mit teszel

2015. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan hozhatnàm helyre a dolgokat. Most is mondta, hogy menjek vele egy helyre, de nincs kedvem sehovà sem menni vele.
2015. szept. 12. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Egy kapcsolatot akkor lehet megmenteni, ha azt mind a két fél meg akarja tenni. Ha az egyikben már sem jót , sem rosszat nem mozgat meg a másik fél, akkor az a kapcsolat már meghalt. Talán egyszerűbb lenne még most felismerni ezt és különválni, mint húzni egymás idejét és kisbabával költözni. Legyetek őszinték egymáshoz és beszéljétek meg, van-e még mit megmenteni, vagy sem!
2015. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egyszer kell erőt venned magadon (elmenni vele valahova), és utána menni fog a dolog. Meg lehet még menteni a kapcsolatot, csak neked is bele kell adni, ahogy neki is.

Egyébként valószínűleg hormonok is állhatnak a háttérben, előfordul, hogy az állapotos nő elutasító, kissé "hiú", makacs és depresszív lesz; és ezt nem bántásból mondom, természetesen nem biztos hogy rád igaz, csak mellékinfónak írom, a munkám során rengeteg ilyen hölggyel találkozom.:) Lényeg a lényeg, hormonok is okozhatnak ilyen kételyeket.

Én azt tanácsolom, próbáljátok meg, járjatok el erra-arra; nem kell nagy dolgokra gondolni (egy nagy séta, ebéd, sütizés, akármi), közben jó sokat beszélgetni. A nosztalgiázás például tipikus példája annak, hogy a régi érzelmeket fel lehet ébreszteni.

A családi problémát pedig a baba miatt is érdemes lenne megoldani, nem jó egy csecsemőnek veszekedő felek közé érkezni.

2015. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő jobban szeret egyedül csavarogni mint velem.
2015. szept. 12. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a te esetedben ez hülyeség, de én saját magamon tapasztaltam, hogy sokkal többször idegesít a férjem, mint amikor nem vagyok terhes, meg hogy néha szinte zavar, ha a közelemben van. De én annyira tudom, hogy ezek mintha nem is az én érzéseim lennének, hiszen korábban nem volt semmi ilyen, és nincs is igazán okom rá, csak most minden apróságba bele tudok kötni.

Nem lehet, hogy nálad is valami ilyesmi áll a háttérben? Szerintem a végleges döntéssel mindenképpen várd meg, amíg megszületik a baba, és utána egy kicsit helyre billen a hormonháztartásod. Tudom, nem szép dolog mindent ezekre a hülye hormonokra fogni, de van, amikor tényleg csak ez áll a megbillent egyensúly hátterében.

2015. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, ha már ő sem akar veled lenni, miről beszélünk?


Velünk is ez volt, egy idő után már nem érdeklődtünk, amit mondtam, nem érdekelte, a családja, barátai ellenem voltak, stb.

Szakítottunk, és jól tettük.


Próbálj vele még utoljára beszélni, de ha halott az ügy, menjetek szét, és te próbálj a babádra koncentrálni. Egy szr házasságba gyereke vállalni... áh, felejtős.

2015. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6 -osban lehet valami

nem egy terhes, ill frissen szült anyával találkotam az életben, aki hirtelenjében kiszeretett a férjéből..

2015. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én időnként trenírozom magam, hogy újra szerelmes hangulatba kerüljek. Átgondolom miket szeretek a másikban, csodálom, magamban megdicsérem, amikor nekem kedves dolgot tesz. Keresek mindent, ami pozitív benne. Pár nap alatt olyan lángolásba jövök, ami néha hónapokig eltart. Lehet, hogy nálad is segítene.
2015. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!