Ovis szülinapi bulik?

Figyelt kérdés
Mit tennétek? Egyrészt biztos klassz élmény a gyerekeknek, de én sajnos nem vagyok olyan helyzetben, hogy az enyémeknek ilyesmit szervezzek. Néhány meghívást már visszautasítottam pont azért, mert nem tudnám viszonozni. Mennyire probléma ez?
2015. szept. 13. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha a gyerek szeretne menni, akkor menjen, nálunk nem elvárás a viszonzás. Azt sem értem, hogy miért nem tudsz egy bulit megtartani. Én sütöttem egy tortát, kiengedtem a gyerekeket az udvarra, ennyi... boldogok voltak, játszottak egy nagyot együtt.
2015. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
POntosan, nem kell ezt viszonozni. Egy ilyen buli meghívás nem neked szól egyébként sem, hanem a gyerekednek, aki lehet szeretne menni játszani meg barátkozni....
2015. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kár, hogy ilyen bagatell dolog miatt kénytelen a gyereked kihagyni a szülinapi bulikat. Pont azért hívnak/hívják meg a gyerekedet, mert az adott kisgyerek szereti őt. Rossz lehet a meghívó félnek is, amiért visszautasítják, és rossz a gyerekednek is, mert nem mehet el. Ők még nem értik, nekik nem is ez a fontos, hogy bulit bulival viszonozzunk. Visztek valami apróságot ajándékba, esetleg beszálltok egy sütivel/ivólével és kész.

Ráadásul ügyesen, olcsón is meg lehet úszni a dolgot. Te sütsz sütit, teszel ki egy kis sós ropogtatni valót, szörpöt, találsz ki játékokat és mehet a móka. Felénk nem is szoktak a szülők nagy játszóházi banzájokat tartani, hanem mindenki a kertjében/házában tartja, 5-6 kis barátot hívnak és velük ünnepelnek.

2015. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hét múlva lesz aktuális. A fiam 6 éves lesz, még családi összejövetelen kívül nem volt bulija. Most is csak 2 ovis csoporttársát hívta meg, meg jön még 6 unokatestvére, és egy munkatársnőm fia, akivel jól elvannak. Csinálok pici fasírtgolyókat, torta adott, veszek ropit, kekszet, anyósom süt pogit, üdítő, aztán a szobáját szétbombázzák. Ennyi, nem tervezünk semmi extrát, nem is várunk semmit, neki már az is öröm, hogy meghívhatta őket.
2015. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ebből is olyan nagy ügyet csinálnak egyesek. Nálunk direkt nem visznek egymásnak a gyerekek ajándékot. Pont azért, hogy ne az ajándékokat várják, hanem egymást. Nálunk délelőtti buli volt, 9 től jöttek a gyerekek. 10 kor ettünk tortát, 13 kor mentek haza jó volt mindenkinek.
2015. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont nem ilyenekről van szó, hanem az említett játszóház és ki mit vitt ajándékba... Mivel itt nincs udvar, érdekes lenne kiterelni bárhova gyerekeket. Egyébként meg szoktuk tartani, tortával, vendégekkel, de családtagokkal, és olyan barátokkal, akik előtt nem kell kellemetlenül érezni magunkat, hogy nem került több tízezerbe a program.
2015. szept. 13. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!