Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a járássegít...

Mi a véleményetek a járássegítőről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Napokban gondolkozunk azon, hogy veszünk egy járássegítőt a gyereknek. (12hó) Mindent tologat és nagyon élvezi, egyedül menni még nem tud. Aki vásárolt mi a véleménye? Érdemes megvásárolni?

2015. szept. 13. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
én kölcsönkaptam egyet, egyszer belekapaszkodott a fiam és olyan gyorsan kezdett gurulni, hogy majdnem hasra esett, na onnantól kezdve rá se nézett :)) - anélkül is megtanult menni... én nem látom értelmét :)
2015. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem akartam venni, de végül mégis vettünk.

Sajnos olyan a padlónk, hogy nem csúszik rajta a szék és mindig felborult vele a lányunk. Ekkor vettem használtan 2000-ért egy FP járássegítőt. Az első pillanattól imádja. Van, hogy csak ül előtte és játszik rajta, de tologatja is. Így azt mondom megérte. Teljes áron (12-15e) nem vennék, de használtan jó vétel volt.

2015. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is inkább használtra szavazok, teljes áron nem szeretnék venni, nagyon drága. Az nem zavar, hogy egyedül nem megy. Védőnő szerint normális, mert mászik. Bútorok mellett kapaszkodva megy. :) Igazából csak azért kapna, hogy élvezze és legyen mit tologatni :)
2015. szept. 13. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

nekunk ketto is volt. egy fisher price-os illetve egy v-tech. az utobbit én vettem neki, mikor 5 honapos volt. szuper jo volt, le lehetett pattintani az elejét, sok funkcioja volt és nem esett el vele a gyerek, mert massziv kis szerkezet :D a fisher price-osat kapta az ocsémtol (nem tudta, hogy már van egy nekunk) ...ritka rossz. konnyu, és nagyjábol semmit se tud.... a gyerek állandoan elesett vele, tul gyorsan tolta, mert tul konnyu....gagyi.


ez volt a fisher price (mondom, ritka gagyi és használhatatlan) [link]

ez pedig a vtech

[link]


ránézésre is meg lehet állapitani, hogy melyik a fisher price nulla.

2015. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk két FP van. Az egyiket használtan vettem, az tök jó, motorrá lehet alakítani, a másik olyan, mint linkeltek. Egyiket sem igazán használja. Tényleg használtan vegyél, pár hét alatt kinövi.
2015. szept. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Használtan sikerült nagyon jó áron venni egy V-tech típusút. Szereti sokat játszik vele. Nagyon sok funkciója van. :)
2015. szept. 17. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!