Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a járássegít...

Mi a véleményetek a járássegítőről? (nem bébikomp)

Figyelt kérdés
10 hós babám kapaszkodva lépeget, és követeli hogy vezessük kézenfogva. Szeretnék neki venni egy járássegítőt (amit maga előtt tolhat). Nem káros? Hamar megtanulnak vele járni? Egyáltalán van értelme?
2013. ápr. 26. 15:06
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nagyobbik fiam nagyon szerette anno,állandóan azzal járkált.Volt az öccsének is,de ő nem használta,és a kishúgi sem használta/használja.Nem létfontosságú,viszont ha szereti akkor hadd tologassa.Ártani nem árt vele.
2013. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

En erröl ugy tajekozodtam, h a jarast nem (sem) kell eröltetni, az mire jo? Igy amikor a gyerek erett ra, "izomfelepitesben" is, akkor fog majd jarni, erettsegenek megfelelöen. Mindennek eljön az ideje a termeszetben....

Ha viszont mindenfele segedeszközzel kivancsiva teszik, elöbb megprobalja, es esetleg rosszul terheli meg az izmokat, a statikat felbonthatja...stb.

2013. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Ja es a kezenfogva vezetgetesröl is hasonlokat irnak, h az sem jo. Azert követeli, mert megszokta es megszerette, persze, h erdekes neki. :)

(Akiket nem szoktatnak hozza, azoknak eszebe sincs ilyesmit követelni. Sajn eleg sok ilyen meggondolatlan ötlet merül fel az emberekben...)


2.

2013. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
3-as válaszolóval értek teljes mértékben egyet!!!
2013. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyémnek csak akkor volt érdekes, mikor már tudott járni, azelőtt csak zenélt rajta !
2013. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem veszünk neki. Egyébként egyszer kipróbáltam a sétálást kézenfogva, ügyes volt, azóta naponta egyszer viszem kb 2 méternyit, én sem akarom eröltetni, már ez is elég. Csak nem tudtam hogy a járássegítő rossz hatással lenne-e rá. De akkor inkább nem kockáztatok. Mindenkinek ment a zöld kéz :)
2013. ápr. 26. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!