Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnatok segiteni ebben a...

Tudnatok segiteni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
van egy 2 eves gyermekunk a parommal. onnan kezdodott a dolog hogy a parom bantalmazott a gyerek elott ma volt a targyalasom vedelembe vettek a gyermekunket. ahova koltoztunk le van irva a vegzesbe is nem megfelelo a gyermeknek a korulmeny. nos lenne hely ahova mehetnenk videk es edesanyamnal. sajnos rossz anyosommal a kapcsolat csunyan beszel velem meg stb... nem akarok vele elni de itt sem maradhatunk. ok roma csalad. en felek hogy ha anyam se sebkim nem lesz a kozelbe nem lesz hova menjek ha esetleg bantana a parom. mert mar kezd veszekedni de meg nem utott. es tudom anyamnal biztos helyem lenne. es azt is tudom hogy ha vissza megyek a parom majd jon vagy elkap az utcan lehet meg fog verni. mit tegyek maradjak ebbe a kornyezetbe vagy menjek vissza anyamhoz.gondolkodtam anyaotthonon is de ido meg oda bekerulok addig tuti zaklatna a parom. de ha megyek veluk videkre akkor meg kikeszulnek. a parom az anyja elott lehordott mindennek.azon vagyok hajnalba lelepjek a gyerekemmel de utana hogyan tovabb? hogy legyek eross? egyszer volt ilyen helyzet mikor anyamnal laktunk elkuldte anyam 2 napig birtam ellenalni visszacsabitott. segitsetek kerlek erot adni ebben a helyzetben sajnos nincs senkim aki segitenne ebbe a helyzetbe. igy se jo meg ugy se csak ha anyaotthonba mennek mar rogton de arra honapokat is varhatok tanacsota a csaladkisegito es azt is hogy addig ne keressem az anyaotthont mig a parommal vaggyok mert be kell menni tobbszor hogy bekeruljek es sejteni fogjak
2015. szept. 14. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyósodhoz nem! Ez egyértelmű szerintem.

Anyukádhoz mehetnél, de ha el akarsz tűnni, az sem jó megoldás, ha félsz a férjedtől. Gondolod, hogy bántana, ha ott lennél? Ha ettől tartasz, ez sem jó megoldás.

Én a helyedben elmennék dolgozni, bemennék az anyaotthonba, aztán szereznék egy olcsó albérletet a gyerekkel, azt a címet pedig senkinek se mondanám el, anyukámnak sem.

2015. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a parom nem enged dolgozni. anyam a paromat nem venne vissza semmi pennzert mert haragszik ra mert evekig utott mikor ott laktunk ebbol kezdodott hogy a csaladvedelmis foglalkozik velunk mert a lakok bejelentettek. es a paromat elkuldte en meg visszajottem abban a hitben hogy o megvaltozik bar nem ut de korlatozz mindenbe es csunyan beszel velem az egesz csalad ma a lancomat akartak leadni amit en nem akartam de szerencsere bem fogadtak be. most mit csinaljak a gyermekem vedelembe van veve en. anyamnal annyi hogy bem mernek az utcan nyugodtan jarkalni mig nem szallna le rolam de mondta ha elhagyjuk egymast leveri rajtam az eveket amennyit vele voltam.
2015. szept. 17. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha meglépsz a párodtól, akkor dolgozhatsz is.
2015. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval menj, hagyd ott, mert tökreteszi az életedet. Kezdj új életet máshol, ahol nem talál rád.
2015. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most azon gondolkoztam hogy lebelet hagyok hogy anyaotthonba mentem. anyamnal meg felveszem a kapcdolatot az anyaotthonnal mert van hogy 3 honap mulva kerulnek be. igy jo szerintetek? mashova nem tudok menekulni
2015. szept. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!