Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki tud segíteni nekünk ilyen...

Ki tud segíteni nekünk ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Anyós házában lakunk a párommal és kislányommal. Most jön a kistesó és anyós azt mondta ha jön még 1 gyerek akkor ki tesz minket. Igaz még csak 7 hetes vagyok, de sokkal hamarabb kezd rajtam látszódni, így nem sokáig lehet már titokban tartani. Kihez fordulhatnék, aki tudna nekünk biztosítani egy lakást?(nem ingyen persze)

Kezdek kétségbe esni,milyen szervezetek tudna nekünk segíteni?

Kérek mindenkit aki szidni akar az ne is írjon.

Előre is köszönöm ha valaki válaszol.


2011. ápr. 29. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Önkormányzati bérlakás
2011. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyen hirdetnek albérletet, szerintem az ingatlan.com jó kiidulási alap lehet. Sok sikert a keresgéléshez! :-)
2011. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Albérlet?

Legjobb ismerősök útján keresgélni. (Aztán anyós még meg is gondolhatja magát.)

2011. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Már mindent megpróbáltunk. Önkormányzati bérlakásra azt mondták a hivatalban, hogy csak azt kaphat aki a városházán dolgozik( a volt polgármester asszony szerint ez hülyeség) de nem tudunk mit csinálni.

Albérletet már 1 éve keresünk, ismerősök által, neten, személyesen járkáltunk, érdeklődtünk,újságot is néztünk, de amit mi tudnánk bírni hamar elkapkodják, a többire meg nincs pénzünk(60-70E FT)

Anyós biztos nem gondolja meg magát ismerem már annyira, egy utálatos dög,emiatt is kerestünk albérletet tavaly óta, de most hogy jön a baba még sűrgősebb lett.

Sajnos ezért vagyok elkeseredve,mert már mindent próbáltunk.

2011. ápr. 29. 16:15
 5/17 anonim ***** válasza:
Hol kerestek? Hátha tud itt valaki valamit!
2011. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Családok átmeneti otthona?
2011. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, remélem igazad lesz.

Debrecen, Debrecen széle.

2011. ápr. 29. 16:52
 8/17 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

[link]


ez a lakas 50e ft, ti menyiert kerestek???

2011. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

utolso vagyok


[link]

2011. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!