Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 58 éves a férjem, én 34 éves...

58 éves a férjem, én 34 éves vagyok, van egy elsö osztályos kisfiunk. , terhes lettem. A férjem elakarja vetetni, én szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 17:30
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
8%
Hallgass a férjedre!
2015. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%
Bővebben?Semmi infó,hogy miért nem akarja.A kora miatt?Vagy anyagi helyzet?Miért nem védekeztetek?
2015. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
82%
Ez az a patthelyzet, amelyben mindegy,mi lesz a döntés, mindkettőtöknek sz*r lesz. Érdemi választ erre nem is nagyon lehet adni, nektek kell eldönteni a kérdést. Meg lehet érteni őt is, ilyen idősen bevállalni egy gyereket nem egyszerű, de a te helyzetedbe képzelve magam...én se lennék képes elvetetni, ugyanis az nem kis dolog. Életre szóló lelki teher,akár gondol rá az ember minden nap,akár nem... Ne itt várd a választ, ez csakis kettőtök ügye!
2015. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
40%
Ja, és kedves kettes válaszoló, a részletek iránti kíváncsiságot még értem, de az utolsó kérdésedet átgondoltad? Lehet úgy is teherbe esni,ha valaki védekezik. Egy módszer sem 100%-os.
2015. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
14%

Jaj utolsó, egy 34 éves nőnél már nem igazán nagy a veszélye a fogamzasgatlas melletti terhessegnel. ...


Kérdező, en amondó vagyok, hogy gyereket vállalni csak akkor szabad, ha mindkét fél akarja. Ha a ferjed nem akarja, akkor a lehetséges variaciok:

-elveteted, aztán boldogan éltek

-elveteted, nem tudod megbocsátani, elvalt

-megtartod, elvalt és leszel két gyerekes egyedülálló anya

-megtartod és boldogan éltek

2015. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
41%
Ezt nektek kell megbeszélnetek. Én nem vetetném el csak és kizárólag azért, mert a férjem nem akarja. Nekem ennél komolyabb érvek kellenének. 34 évesen egyáltalán nem vagy öreg. A férjed meg akkor is 20 évvel idősebb volt, amikor elvett feleségül, nem? Tehát tudtátok, hogy ő előbb fog megöregedni, ez nem lehet indok semmire sem.
2015. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
64%
Hát elég gáz, utolsó, hogy ha a ferj nem akarja, az nem elég komoly indok. Tehát ezek szerint, ha te pl nem akarsz szexelni, az nem komoly indok, simán megdghat?
2015. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
54%
Ebben konszenzus kell otthon. Én megértelek, hogy megtartanád, én is azt akarnám. Nem akarok tanácsot adni, nem ismered a helyzeted. Ha a kora miatt nem akarja, ez is érthető, de ha te tudnád nélküle is vállalni, akkor meg próbálj érvelni. Egy 70 éves ember (mire 11-12 éves lesz a gyerek), jó karban lehet, nem aggastyán, nem kell eltemetni. Te meg még fiatal vagy. Végülis akkor sem volt tini, amikor a fiatok született. :)
2015. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
5. válaszoló:már miért ne lenne nagy az esélye 34 évesen a fogamzásgátlás melletti teherbe esésnek?!Bár én nem védekezés mellett,de 35 és 40 évesen is az első próbálkozós hónapban teherbe estem...2 olyan barátnőm is van,akiknek a 2.-3. babájuk fogamzásgátlás mellett jött össze,34-36 évesen.Akartak még,szóval nem okozott Nekik gondot....ergo tökéletes a fogamzó képességük(mint ahogy nekem is az volt még 40 évesen is).
2015. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
5%
60éves apuci, nagyon kínos
2015. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!