Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Johanna, Edit vagy Izabella?

Johanna, Edit vagy Izabella?

Figyelt kérdés

Editet nem becéznénk, Johannát Jokónak (tudom, fura, de nekem nagyon tetszik) Izabellát pedig Izinek (egy nagyon kedves régi ismerős után).

Nektek melyik tetszik? A vezetéknévhez az Edit megy legjobban, de a másik kettő is passzol, a Johanna a kedvenc nevem nagyon régóta, az Izabella pedig a férjemnek áll közel a szívéhez, emiatt az ismerős miatt.



2015. szept. 18. 22:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Johanna! Izabella is szép de csak ebben az alakban. Iza nekem nem tetszik Bellának meg több okból sem nevezném:

1. Nálunk is Bella a kutya

2. Alkonyat sorozat..

Edit egyáltalán nem tetszik.

2015. szept. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

1.Izabella

2.Johanna

2015. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Bellának semmiképp sem szeretnénk hívni.
2015. szept. 19. 15:34
 14/19 anonim ***** válasza:
Izabella
2015. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Johanna


16 hetes terhes vagyok, és ha kislány lesz a pocaklakó ez lesz a második neve.

Az első pedig Léna. A kislányom mondta, hogy legyen ez a neve, és megtetszett nekem is, meg a férjemnek is. :)

2015. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nálam a sorrend ezekből a nevekből:

Izabella

Johanna

Edit szóba se jöhet

2015. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A mi 6 hós kislányunk Johanna. :) Én mindig is ezt a nevet szántam Neki, mert szerintem gyönyörű! Azt add a babának, ami a Te szívednek a legkedvesebb!
2015. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Izabella
2015. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Izabella


Kislányomat is így hívják. :) Mi sem hívjuk soha Bellának, Iza, Izu, Zizu... Az Izi valamiért nem tetszik. :)

2015. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!