Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két-háromgyerekesek, ti...

Két-háromgyerekesek, ti hányszor mostok egy héten?

Figyelt kérdés
Nálunk mindennap megy a mosógép, mégsem üres soha a szennyes tartó, sőt... :/
2015. szept. 19. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Két fiam van, a kisebbik 6 hónapos, a nagyobb óvodás.

Én beiktattam "mosónapokat", mert megőrülök attól, hogy minden nap valamit csinálgatok, úgy sosem lesz vége (ez igaz nálam a többi házimunkára is).

Hétfőn és pénteken mosok, általában 3-3 adag megy le, így kiürül a szennyes tartó.

Extra mosás szerdán, ha pl. ágynemű, törülköző, ágytakaró, télikabát stb. van.

2015. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekkel minden nap. Megőrülök tőle. De a mosónapok tetszenek, lehet, hogy kipróbálom. Akkor is meg fogok őrülni tőle, de legalább nem minden nap.
2015. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ha jó idő van, akkor egyszer egy héten, de kb. egész nap. Ma is kimostam vagy 5 adagot. ( ágyneműket, töröközőket, stb. is. )Kertes házban lakunk.. Télen, amikor nem tudok kint teregetni, akkor minden másnap egy adagot, ahogy megszárad az előző adag.
2015. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2 felnőtt, 2 gyerek: 3 és 19 hónapos. 4X mosok: 1 a gyerekeknek, masik 3 adag a miénk: fekete, színes, fehér. Ezek vannak mindenhéten. Ágynemű havonta. Függöny stb meg amikor épp kijön rá a lépés.
2015. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2 gyerek, egy ovis, egy iskolás. Régebben minden nap mostam, de mióta dolgozom újra, ez nem megy. Így tömbösítek, vannak napok, amikor non-stop megy a gép, máskor meg nem. Heti 3 átlagban.
2015. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

2 felnőtt és 3 gyerek (7,4, és 2 évesek).

Egy héten legalább 6-7 alkalommal mosok, ebből 1 a törülközők, a többi a ruha. Ágyneműt amikor éppen eszembe jut, van időm és helyem teregetni. Én azt vezettem be magamnak, hogy 3 részre válogatom a ruhákat: világos, színes és sötét. Ha a világos kupac a nagyobb akkor azt mosok, és belerakom a színesek közül a világosabbakat. Ha a sötét a nagyobb kupac, akkor azt indítom be, a sötétebb színesekkel együtt.

2015. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3 gyerek van. Mindennap mosok egy adagot. Ha kimarad, akkor felhalmozódik, nem tudom hova teregetni stb.
2015. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is színek szerint, adagokban mosok, plusz külön a fehérneműk, törölközők stb. Kertes házban lakunk, nyáron még csak oké, mert akkor ugye sokkal kisebb darab ruhák vannak, és nem telik fel úgy a szennyes, de télen borzasztó. A radiátoron szárogatok, mindenhol lógnak a göncök, jaj de utálom. :D
2015. szept. 19. 21:38
 9/19 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van, 2,5 éves és 1 éves.

Három naponta napi 2-szer, plusz ha kell, akkor ágynemű, törölköző ezen kívül. Szerencsére mosó-szárítógépünk van, úh csak 1-2 szuperkényes ruha lóg a szárítón, amit nem merek beletenni. :) De amúgy nálunk sem üres soha a szennyestartó. :/ :)

2015. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nektek fehérneművel hogy telik meg a mosógép? Pláne, ha nem is egyszínűek?
2015. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!