Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekes/kisbabás anyukák, a...

Gyerekes/kisbabás anyukák, a férjetek/párotok hányszor jár el sörözni egy hónapban a haverokkal?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran marad ki ugy hogy nektek kell egyedül fürdetni, netalán másnapos, stb. Zavar ez titeket? őszinte valaszokat várok, azt is irjatok meg mekkorak a gyerekek és mennyi idős az apa.
2014. okt. 17. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer sem jár el. 34 éves, 2 gyerek van, 2 és 4 évesek. :)
2014. okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
67%
Nem jár el sosem, nem is iszik, nem dohányzik. Mindig Ő fürdet és segít amiben tud. 2,5 éves és egy évesek a gyerekeink.
2014. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
70%
2-es vagyok, apuka 36 éves.
2014. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
74%
Sörözni nem jár, esetenként céges vacsorákra megy el, de ez nagyjából kötelező. Nem másnapos ezek után, ezek azért nem a berúgásról szólnak. A fiunk 2,5 éves lesz, a férjem 30 éves.
2014. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer sem, de a gyerek születése előtt sem járt el. Sokat dolgozik, még a pihenésre is kevés a szabadideje és inkább együtt töltjük azt a kis időt. 35 éves a férjem, a kislányunk 2 éves. (Mi 15 éve élünk együtt)
2014. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
81%

Heti egyszer. 17:30 kor megy el és kb éjfélkor jön haza.

3 gyerek van. 12 éves és 3,5 éves és 10 hónapos

Én már nagyon kezdem unni. Én sosem megyek sehova

2014. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon ritkán, még számszerűsíteni sem tudom ... talán negyedévente egyszer, de lehet sokat mondok.

Amióta megszületett a lányunk (bő 1 éve), talán kétszer láttam kicsit másnaposan, de kifejezetten örültem, hogy előző este kicsit kieresztette a gőzt, nagyon stresszes munkája van, gyakran feszült is itthon emiatt, így nem bánom ha néhanapján elmegy így a haverjaival. Viszont ha ez havi több alkalommal is rendszeres lenne, valószínűleg nem örülnék neki.

2014. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
74%
Nem jar el, nincs is igenye ra ( a sort sem szereti). Az esti dolgokat mindig egyutt csinaljuk, 10 honapos a lanyunk. A munkaja reven neha hetvegen is utaznia kell, akkor van alkalma kicsit lazulni, neki eleg az.
2014. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
74%
1 éves a gyermekünk 2x fürdettem életében, akkor is munka miatt nem ért haza fürdetésre. Antialkoholista a párom, soha egy kortyot nem iszik, másnapos még életében nem volt. Edzeni eljár heti 3x1 órát, de akkor is edzés után jön haza. Szeret és akar is itthon lenni. Most lesz 30 éves.
2014. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
41%

OFF "nektek kell egyedul fürdeni"

Ez miért problema? Egyedul nem tudod megfurdetve? Mit csinálnál, ha beteg lenne/kulfoldon dolgozna/éjszakás műszakban lenne/elválnatok?

2014. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!