Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Áron névhez milyen személyiség...

Áron névhez milyen személyiséget képzeltek el?

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságokat és személyiséget társítanátok ehhez a névhez?


Melyik az a név, amihez hasonló személyiséget képzeltek el?



2015. szept. 19. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak superlativus-ban tudok erről nyilatkozni....nyugodt,okos,kicsit visszahúzódó,de a Hozzá közel álló személyekhez nyílt,őszinte,merengő,intelligens gyereket képzelek el.Bár elfogult vagyok.Van egy 23 éves fiam(Ausztriában egyetemista),akit a fentebb írtakkal tudok jellemezni.És persze Aronnak hívják.Ismerek 1-2 Áron nevű egyént,mindannyian sokra vitték,és hasonló jellemzőkkel tudom illetni Őket.
2015. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nehéz, én nem tudok kapásból személyiséget társítani egy névhez, és nem is akarok :), de az biztos, hogy pozitív benyomást tesz rám az Áron név. És számomra leginkább az Ábel kelt hasonló benyomást.
2015. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szomszéd kissrác Áron, és agyon tudnám ütni.


Mindenért ordít, rugdos, követelőzik, hisztizik, álló nap az ő idegbeteg tombolását hallgatjuk.

9 éves, amúgy, csak a szülei bszták nevelni.


Én mondjuk a nővérét sajnálom csak, mert ő értelmes, okos kislány, de folyamat szenved tőle (a szülei is, ám ők megérdemlik, egyék, amit főztek)

2015. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látod,3. válaszoló,általában a h*lye szülőkkel van a gond....az 1. vagyok.
2015. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!