Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyre tobb nonek nem kell...

Egyre tobb nonek nem kell gyerek, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

Azt nem tudom mi lehet az oka, talán olyan fontos nekik a karrier, vagy a pasizás.

Egy biztos, nem tudják mit veszítenek azzal ha nem szülnek gyereket. Nekem kettő van és a legnagyobb öröm őket látni felnőni.

A pici fiam ahogy rám mosolyog, vagy a kislányom mikor azt mondja: anya nagyon szeretlek.

Szerintem nincs ennél nagyobb boldogság!

2008. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Én nem látom a körülöttem lévőkön, hogy így lenne. De tényleg a gyerek a legnagyobb öröm az életben!
2008. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az èn baràti-ismeretsègi koromben làtom hogy sokan nem akarnak gyereket. Nem tudom,règen nem igy volt. Amikor èn voltam gyerek,minden osztàlytàrsamnak volt legalàbb 1 testvère. Règen lehet hogy magàtol èrtetodo volt hogy minden pàr vàllal gyereket. Nekem mèg nincsen,nem tudom hogy kèsobb lesz-e,anyai osztonom nincsen.
2008. szept. 9. 14:05
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi lennék hány éves vagy. Lehet hogy azért nincs mert még fiatalok. A mai világban a gyermekvállalás gondolata legtöbb nőnél a 30 éveihez közel jön el, vagy még utána.
2008. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem titok megírnád hány éves vagy?

Lehet, hogy nálad majd később alakul ki ez az érzés! Mindenki máskor érik meg rá, hogy anya legyen.

2008. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
25 èves vagyok. Elèg sok volt osztàlytàrsamnak van màr 2-3 èves gyereke. Ha eddig nem volt anyai osztonom,lehet hogy kèsobb sem lesz? hogy mukodik?
2008. szept. 9. 14:17
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

nalam is volt olyan, hogy amikor kozoltem, hogy babat varok, az volt a reakcio, hogy "hát akkor jol el fogsz hizni"


azert nem, mert onzok. aki nem fogja fel, hogy nem o az elso, az nem akar gyereket.

az sem akar gyereket, akinek nincs megfelelo parja, akibol azt akarja, hogy a férfibol es belole szulessen valami uj (ezt nem tudom jol kifejezni, elnezest)

nem akar az sem gyereket,akinek fontos a karrier és a penz

az sem akar gyereket, aki nem turelmes


bar hozzateszem, hogy lehet, hogy MÉG

mert minden változik, ahogy ez is valtozhat

2008. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Ez lehet valamilyen tudattalan késztetés a fajunk fenntartása szempontjából. Az ember annyira túlnépesedett a bolygón, hogy komoly kérdés, vajon a következő generációnak lesz-e mit ennie? Szerintem ahogy a vadállatok, az ember is megérzi nem tudatosan, hogy mit kell tennie a kipusztulás elkerülése érdekében, ezért nem akarnak sokan gyereket.
2008. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
7 évvel ezelőtt én is azt mondtam,hogy nem akarok gyereket. Aztán megismertem a párom.... Most 29 évesen 37 hetes kismama vagyok. :)
2008. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem sem lenne turelmem a gyerekhez,az tuti. ès onzo is vagyok. Mondom ezt 25 èvesen. Nem tudom hogy kèsobb vàltozni fog-e.
2008. szept. 9. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!